bugün

hep gıcık olmuşumdur bunlara. ulan kıçıkırık bir okulda okuyorsun , zaten çevrendeki insanların çoğu karı kız görmemiş seksomanyaklardan oluşuyor. adamların meyili zaten bütün dişi varlıklara karşı. senin bir özelliğin yok. o boyandığı her halinden belli olan saçların, bilerek yukarıya çektiğin eteğin mi seni bu ucubeler karşısında güçlü kılıyor? bence bu anların tadını çıkar . çünkü o çöplüğü terk ettiğinde kimse sana o eli şeyinde gezen ergenlerin verdiği değeri vermeyecek. öyle mal gibi kalacaksın. bunalıma gireceksin. ders de çalışmadığın için tek çıkış yolun zengin koca bulmak olacak. işte o zaman bana geleceksin . ben de senin gibi işe yaramaz asalaklarla bir işim olamayacağını söyleyeceğim. eskiden popüler ve güzel olduğunu sanan , geleceğe dair tatlı pembe hayaller kuran, diğer üniformalı bebelerin yanında kendini tanrıça sanan sen bir bok olmadığın gerçeği ile yüzleşmek zorunda kalacaksın. her zaman dediğim gibi, kendini geliştirmeyen kızlarla işim olmaz. ha bir de unutmayın, dünya sadece sizin okuldan ibaret değil. kendinizi bir bok sanmayın hemen. sonra canınız çok yanıyor, üzülüyorsunuz.
dünya onların etrafında dönüyor (!) ve hiçte haksız değiller bu yüzden. ilginç bir kendine güvenleri var üniversiteli kızlardan havalılar.
çoğu büyüyünce kaba etimle aynı güzelliğe erişir, sonrada erkeklerin peşinde sürünürler.
(bkz: kendisini populer ve yakışıklı sanan liseli erkek)
eğer popüler ve güzellerse ki bazıları öyle kendilerini popüler ve güzel sanan liseli kızlardır.
ergenlik çağındaki kızlardır. o dönemler geçiş dönemleri olduğun için o yaştaki çocukların popülarite, güzellik yakışıklık gibi kavramları tanıyıp da sahiplenmeleri normaldir. hızlı dönemlerdir bunlar, çocuklar arayış içerisinde bi şeylere tutunmaktadırlar.
yarısından fazlasının, popüleriteleri ve güzellikleriyle fazla meşgul oldukları için, öss'de çuvallayıp, lise anılarıyla avunmak zorunda olan kızlardır.
yazıktır daha hayalleriyle zor baş ediyordur, tan tan diye bağırıyordur. tan bana aşık olacak diye ağlıyordur gecelerce. büyüyecek abisi. siz de geçtiniz o yollardan. şişt.. reis.