bugün

(bkz: onemli olan dis guzellik degil ic guzellik)*
güzel kızalara mideyeBunlara ise at kestanesi. *
büyüklerimizin bi lafı vardır ''orama kaş göz çizsem sende güzel olur'' bu anlamlı cümle tam onları ifade eder.
guzel oldugu halde kendini cirkin sanan hatunlar
bir nevi yukardakinin transpozesi. fazla güzel olmamasına rağmen kendini dünya güzeli sanıp buna göre hareket eden kızımızdır. o da bizim parçamızdır. onu da öyle kabul ediyoruz. bu arada özgüvenini takdir ediyorum. hele bir de gerçekten güzel olsa milletin çekeceği var valla.
Ülkem sokaklarında bolca görünen hatun tipidir.
boya küpünün ardından parfüm küpüne düşüp çıkmış kızdır genelde.* önümüz bayram. he deyin geçin sevinsin yavrucak.
çapkın olmadığı halde kendini çapkın sanan erkeklerin tavlaması muhtemel kız türüdür.
yeni fön çektirmiş kızdır, saçının elektriği bi yatışsın, geçer.
kendince kendini guzel zanneden kizcagiz olur.
ben inanmazsam kimseyi inandıramam mantıgını benimseyen hatunlar.
alice harikalar diyarında konseptli kız.
götlerini kaldıran gerzek erkek temeline inşa edilmişlerdir.
(bkz: herkes bana asik)
herkesin kendinden hoşlandığını sanan kız tipidir. bir de öyle bir ukela olurlar ki allah düşmanımın başına vermesin.
o değilde bir de (bkz: kendini çirkin sanan güzel kızlar) var onların durumu daha bi vahim.
izmir kızlarıdır. daha doğrusu, izmir'in çirkin kızlarıdır. "yihu biz de izmir kızıyız, tüm dünya biliyor bizi!" triplerine girerler.
aynadan fotografını çekerken* yere bakan gülümsemeyen ve dudaklarını büküp masum kız rolü yapan kızlardır.
Tek başlarına kalmaya mahkumdurlar, kimsenin sevdiğini göremedik.
arkadaşlarının gazlaması sonucu oluşan bir "balon" özgüvene sahiptirler.
bu eğer kendi fiziksel özelliklerini olduğu gibi kabullenme seklinde ise sorun olmayan durumdur. ama eğer kendini kate upton gibi görüyor öyle havalara bürünüyorsa net kezbandır.
kendini çirkin sanan güzel kızlar altında ezilirler.
aynada kafalarına bakmayan kızlardır.
+ ayyh kediciğimi bi görsen nasıl şımarıyorr ayhh (gülücük gülücük gülücük)

- ulan sanki bi senin kedin şımarıyor. amına koyim tüm kediler şımarık egoist ve tatlıdır.

+ yhaa deme öyle benim kedim başka amaaağ

- ama mı ? ama ney ulan godoş !
güncel Önemli Başlıklar