bugün

anadolu ajansını yavşaklıkta bir numaraya ulaştıran haber.
ANADOLU AJANSININ KIMIN COCUGU OLDUGUNU ORTAYA KOYAN HABERDIR.
uslüb'un türkiye de ne kadar önemli olduğunu belirten olaydır. anadolu ajansı gibi başbakan'ında haddini bilmesi uslübünü düzeltmesi gerekmektedir.
(bkz: millet affetmez)
gerçek bir annenin ne direniş umrunda olur ne de yeşil!! Orada evladı dururken hiç bir ideoloji anneye bunu yaptıramaz..

ha çanakkale de destan yazarsın oğluna kına yakarsın orası ayrı..

evet kendilerine anne diyen kişilerdir..kimin annesi? kaç tanesinin annesi oradakilerin??
anadolu ajansının ne mal olduğunu ortaya koyan haberdir.
hayatı boyunca kadını ikinci plana atmış, göt yalamayı seven yavşak sürüsünün kullandığı tabir.
dedemin babasının kurulurken yardım ettiğine utandığım haber ajansının manşeti. kemiklerin sızlasın pezevenk utandım senden.
"allahsızlık nedir?" sorusunun yanıtı olan sözde haber...
yazık valla şizofren oldu tüm medya ve başbakan.*

anne mi lan acaba bunlar? yoksa güdümlü anne terlikleriyle eylem yapacak teröristler mi?

komik.
Anadolu ajansın artık kesin olarak mutasyona uğramış insan görünümlü organizma olduğunun kanıtıdır.
anneliği bile siyasete alet eden satılmışların ne kadar alçalabileciğini gösteren bir garip durum. akplilerin bunu da destekleyebileceğini düşünmüyorum.
sözde annelerinde anarşist bir takım grupların militanı olduğunu açıkça ortaya koyan ajans haberidir.