bugün

ezber noktasında sıkıntısı olan insandır. sanki kendimi mi arayacağım diyerek savunur kendini iç sese karşı. kendi kendini aradığında telefonun meşgul çalması onu eyleminde haklı çıkarmaktadır. numarasını isteyenlere çağrı bırakarak sorunu çözmektedir.
hattını yeni almış insandır.
(bkz: tekrarlanmayan bilgiler unutulur)
annedir bu.
ileriye ket vurmuş olması kuvvetle muhtemel kişi.
Numarası yenidir. Bir LEVEL üstü kendi tc sini ezbere bilmeyen insandır.
Telefon rehberinde "ben" diye bir kartvizit bulunur genelde.
+50'Dir. yakın gözlüğü ile telefonunu kullanır.
muhtemelen çarpım tablosunu da 8. sınıfın sonlarına doğru ezberlemiştir. ne gerek var ki böyle şeylere ben diye kaydet gitsin işte. sorduklarında çat diye çıkarırsın telefonu ne olacak. zaten telefonsuz tuvalete dahi gitmiyoruz artık o da bir uzvumuz nede olsa.
1 saat önce yeni no almistir.
Benimdir bu. Ezberim iyi olmasi ve birçok kişinin numarasini ezbere bilmeme rağmen kendi numaramı hic ezberleme gereği duymadim . Gerekcem kendimi hic aramiyorum ne gerek var. Biriyle numaralarimizi alacagimiz zaman önce o soyluyo ben caldiyorum. Form gibi bi yerlerde kullanmak için Tabikide telefonuma beeeen diye kaydettim kendimi.
beynini boş bilgilerle doldurmayan insandir. zira telefonunun arama kısmından *101# yaptığında numarasının çıkacağını bilir.
büyük bir ihtimalle iş adamıdır. kartını uzatıp "bana bu numaradan ulaşabilirsin" diyen tiplerdendir.
çift sim kart sahibidir.
Gerizekalıdır.