bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    sözlükten gittikçe soğuyan yazarların bir gün mutlaka katılacakları kampanyadır. Her yazarın kendi sözlüğü olacağı için kişi hem yazar hem mod hem de okur olacaktır böylece silindi,okunmadı,yanlıştı,doğruydu tartışmaları son bulacaktır...
    1 ... birdy
  2. .
    feodalitenin tekrar vucud bulmasıdır. kurun derebeylikleriniz bolca, hem kimse yaşamak istemez böylece sizin diyarlarınızda.

papa 12. jean paul
    3 -1 ... bl
  3. .
    memlekette ki yazar sayıları göz önünde bulundurulunca herkes kendisine sözlük yaparsa "o sözlükte kim yazacak?" sorusunu kafaya getiren başlık.

"tek başına kendim aldım, tek başına kendim taktım, girmesinler havaya" türküsünü çığıra çığıra sözlük yazılır bu durumda.. neden olmasın?
    1 ... trablus
  4. .
    (bkz: türkiye de her 5 kişiden 6 sı şairdir)
    ... birdy
  5. .
    Bir moderatör, bir yazar ve bir okur alınır miksere atılır. Pembeleşinceye kadar karıştırılır. Elde edilen karışım kağnılara yüklenerek server a gönderilir. Ve sözlüğümüz servise hazırdır.

(bkz: canım sözlük)
    (bkz: ben sensiz ne yaparım)
    -1 ... kara gozlu bezelye
  6. .
    (bkz: acip seyimizle oynasak)
    canımız bu kadar sıkıldıysa, sözlük yapmak yerine başka meşgaleler bulsak anlamında kullanılmıştır. yani başlıkla direk ilintilidir. biraz hayal gücü mü, geniş bakış açısı mı, kimyon mu bir şeyler eksik gibi...
    ... karga
  7. .
    neden ? diye sorulamayacak şekilde entrylerin silinmesi neticesinde bir gün mutlaka gerçekleşecek durum ama ben katılmam bu kampanyaya o ayrı konu. *
    ... birdy