bugün

şüphesiz ki harika bir deney.
evet arkadaşlar, kendi sildiğim 15717 entry varmis. karmam şu anda 6070, birazdan hepsini silecegim. ben karmam en az 2000 puan düşer diye düşünuyorum. bakalim ne olacak. belki de sözlük tarihinin bir gecede düşen karma rekoru gelecek. oley.

görsel
(bkz: Bir gecede cahil kaldık)
düşmüyor gadasını aldığımın *
(bkz: bir yaşıma daha girdim)
görsel

cok ugrasacagim.
5 kere daha yapacaksın aynı işlemi.
Hahahaha bigbeg entry sildi elmasın karması düştü.
şimdi 5 kere daha yapacaksın aynı işlemi.
evet karma düşüyor galiba tamamen sildiğinde. geçenlerde neymiş bunlar diye bakarken yalan olmasın 30-40 tane falan sildim galiba tek tek okuyarak. ertesi gün fark ettim karmam 10 puan falan düşmüştü anlam verememiştim demek ki bundanmış.

bir deney.
bitti. kalan 0. simdi yarin istatistikler sabah 7'de guncellendiginde gorecegiz. ben en az 2000 puanlik karma düşüşu bekliyorum. ilerleyen dönemlerde " bbtrh karma için yazıyor" diyenlerin götüne bu başlıği sokacagim. bak 20 ya da 200 falan demiyorum. 2000 diyorum.

görsel
Silenen enty ile ilgili bir bilgim yok benim tahminim 1000 puan oynama olur ama yükselme de olabilir.
bu adamın çöp kutusu bizimkine benzemez, hep 20-30 artılı entryler doludur.
(#42188645) kabul edersen karşında ben varım hacı abi. meydan okuma görünce dayanamıyorum. şimdi şirkette uğraşamam ama akşam eve gidince girişirim. kaç tane sileyim ona göre şey et tüm akşam çıtı çıtı parmakları yormayalım *
yalan yaaa..
işsizsin oğlum.
evet arkadaslar,dedigim gibi oldu.

iste dunku karmam (6070)
görsel
ve bugunku karmam (3633)
görsel

tami tamina 2437 puan düştü ve büyük ihtimalle bu bir rekor.

bir deneyin daha sonuna geldik. esen kalin.
görsel
Şimdi ben ne yapmam lazım. Zall gurban olim ne yazam ben.*
Www.kariyer.net
yeni deneylerde görüşmek üzere..

esen kalın..
Sözlüğe 15.000'den fazla entry girecek kadar işsiz olmanın yanında önemsiz bir detaydır *