bugün

(bkz: göt ister).
Sıkıldığımda saçlarımı 3 numara yaparak gerçekleştirdiğim eylem
görsel
kendi pipisini kendi kesen, kendi kendinin sünnetçisi olandan zor değildir
bozuk traş makinemle bir zamanlar yapmışlığım vardır. alet bozuldu ama ilginçtir saçımı ara makasıyla alır gibi alıyordu. en yakışıklı olduğum zamanlardı. makine perte çıkınca bir aya kalmadan kız arkadaşım terketmişti. mutluyum ama halimden. sonuçta çoluğa çocuğa karıştığımız zaman da bozulabilirdi....
Son 2 aydir kendim kesiyorum, kafama gore duzeltiyorum her hafta. Rezil olmaktan korkuyorsaniz hic baslamayin zaten. Zamanla oturan bir sey cunku. ayrica 2019 sac kesimiyle rezil olunacak nadir yillardan, yarakbasi gibi sac kesimleri var etrafta.

tavsiyem youtubedaki makineyle sac kesimlerine bir bakin, olay sadece golge yapmakta arkadaslar. Atiyorum kulak ustunden 3 santim enseye dogru inecek sekilde 2 numarayla kestiniz. Daha sonra kalan yanlari 3 numarayla kestiniz. Son adim olarak makineyi 2.5 yapiyorsunuz, 2 ile 3 numarali bolgenin ayrildigi yeri ustten ustten aliyorsunuz. Tataaam, harika golge biraktiniz. Ustler de tarakla hizalanip, makineyle aliniyor. Ustler biraz riskli, hata payi birakarak ilerleyin.
Bi keresinde o kadar çok kestim ki beni gören herkee lösemi hastası sandı.kestikçe kesesiniz gelir yapmayın.
Kardeşim kuaför gibi kestiği için hem kestirip hem de ona boyatıyorum.Kuaförde boyatsam 500 tl bir de dandik boyalarla.Saç kesiminde de azıcık al diyorsun insanı beslemeye çeviriyorlar.Kendiniz değil de becerikli yakınınız varsa ona yaptırın.
5 sene önce Raks marka bir makine aldım 60₺ fiyata. 5 senedir saçımı kendim kesiyorum. şekil şükül yok zaten yıllardır 3 numaraya vuruyorum kafayı...berbere o kadar para vermek ( benim gibi şekil şükül olmayan adam için) enayiliktir.
Saç kesimini berberde sonuçlandıracak mağdur içeren hareket olacaktır. Zamanında deneyip tren yolu olayını yapmıştım. O noktada üç numara yapmak ile düzeltebildiği kadar berbere gitmek arasında arafta kalıyorsunuz. Benim gibi berbere gitmekten yana seçim yaparsanız kaç yıllık berberinizden beni aldatacak mıydın diye taşak konusu oluyorsunuz.
3 numara bile kesmek çok zordur. O nedenle hiç bulaşmamak gerekir.
1 numara kesen için kolay eylemdir, bir makine ve büyükçe bir el aynası yeterlidir. 5 dakikada halledersin. 25-30 liran da cebine kalır.
ilk ve son kez 5 yaşındayken yaptığım hata. Kökünden kesilerek model verilemeyeceğini bilmiyordum tabii.
şizofreni erken belirtilerinden.
Ondan sonra berbere gidince bin türlü senaryo yazıyorsun.
+abi bu saça noldu?
-yeğen uyurken sakız yapıştırmış.
-şantiyede kimyasal madde bulaştı.
-arkadaşlar uyurken eşşek şakası yapmış.
-...
Yurtdışında çalıştığım bir dönem 3 sene boyunca kendime uyguladığım ve her seferinde daha profesyonelleştiğim hadise. insan kendini traş edebiliyormuş, bunu öğrendim.

Şu an tercih etmiyorum. Ama isteyince başarıyorsunuz unutmayın.