bugün

dayanamayıp kendi özelliklerini kendi yazan yazardır.
eğer nickaltında kendisine karşı bir iddiayı savunmuyorsa megalomandır ve ilgi çekmeye çalışıyordur.
aynaya konuşan insandan farksızdır.
nick altına yazarı yansıtmayan bir entry girilmiş ise, kendini savunmak için entry giren yazardir. yoksa diğerlerinin amina koyum.
rahatsızdır. başka açıklaması yok. hele bir tane arakçı var kendi kendine canlandırır durur. evet.
(bkz: fantastik hatun)
saygılar.

yalnızca başka yazarlarca yazılmalı diye bir kural göremiyorum. o halde yazılabilir.
ne olur ki yazarsa?

mutludur, canı sıkkındır, kızgındır, canı egosunu şişirmek istiyordur...isteyen yazmalı bence. bu kadar kasmanın, insanların özgürlüğüne set vurmanın, altında sebep aramanın ne alemi var?
kendi nick altına girilen her entrye cevap yetiştirme ihtiyacı duyan yazardır. bir süre sonra itici gelmeye başlar, evliyse eşine bile çemkirir bu dedirtir.
Buradaki her yazardır.
Tek amacı nick altını doldurup dikkat çekmektir.
(bkz: alti parmakli kafadan bacakli) kendi nickaltını kendi açmış yazardır.
kendi nick altına entry girme hatta belli periyotlarla girerek sol framede adını gösterme şeklinde zuhur eden bu rahatsızlık, facede kendi paylaştığı fotoğraf yada gönderiyi beğenmekle seyrine devam eder. nadirende olsa kendi iletilerine yorum yapan vakalar görülmüştür. birde yaptığı yorumu da beğenme var, ama o ulaşılması güç bir nokta.
ezik falan değildir. sözlükte kendi nick altınıza yazmayınız diye bir kural olmadığı için heryere yazdığı gibi kendi nick altına da yazar.
her şeyin altında bir şey aramayın amk bu kadar da ciddiye almayın denilesi durumdur, ben de yazıyorum bir sürü de yazdım yazacagım da ezik miyim tabiki degil, dikkat çekmek mi o da degil tek amaç eglence.
ibnedir belki de haspadır.
(bkz: krc3844) takmayın, buyrun siz yorum yapın.
Akp li olabilir.
şizofrendir belki, kendi ile iletişim kurmaya veya kendine yolculuk etmeye çalışyordur, yahut kendine itiraz edemediği şeyleri dolaylı olarak kendi yüzüne vuruyordur. kim bilir ?
sebeb yokken antin kuntin entry girip sol framede isminin gözükmesini sağlamaya çalışan yazarlardır.

tilkinin de dediği gibi vasat trolldürler.
ben değilimdir.

(bkz: sultaniiinci hayvan cafer han)
nickaltı bir nevi o kişinin kimliği olmaya başlıyor sözlükteki. mal mısınız lan? size ne yazıyorsa öyle anket doldurmayla yok efendim karşılıklı nick6 ile uğraşmaz hiç değilse. kendi yazar hakkında bildirmek istediklerini.
Kimsenin ona kim olduğunu söylemesine izin vermeyen yazar. iltifat budalaları bilmez tabi.
ilgi istiyordur, liselidir.
yediği ayarlara cevap veremediği için "ben nickaltı yazmıyom yhaa .s.s" diyen yavşaktan yeğdir. *