bugün

ülkemizde insanlar maske bulamazken, karnını doyuracak para bulamazken başka ülkelere yardım ettiklerini açık açık itiraf eden partidir.

Verdiğim vergiler kuruşu kuruşuna haram zıkkım olsun, hem meclisin tamamına, hem de sizlere oy verenlerin torunlarına kadar.

Çavuşoğlu: Kendimizin tıbbi ekipman ihtiyacı olmasına rağmen 34 ülkeye yardım elimizi uzattık

https://www.independenttu...4-%C3%BClkeye-yard%C4%B1m?
bizim robin hood fakirden alıp zengine veriyor.
yakın zamanda gene imf nin kapısını falan aşındıracaklarının göstergesidir. yıllardır dilimizde tüy bitti "kasa bomboş kendilerini ve yandaşları zengin ettiler yarın bir gün en ufak krizde mahvolacağız" diye anlatmaya çalışırken. al işte ilk krizde topu diktiler. bu yardımlar falanda dünyadaki para sahiplerinin gözlerini boyamak için yapılıyordur. kriz biraz hafiflesin gene gidip borç isteyecekler imf den falan filan. çünkü takke düştü kel göründü elde avuçta yok. artık uyutamazlar kimseyi ekonomi çoh eyi şu kadar ithalat bu kadar ihracat var diye..
Neyin artistliği bu anlamıyorum...

Gerçi adamların simge işareti “rabia işareti”...

O bile bu toprakların işareti değil.

Ne bekliyoruz ki?
Bana göre bizde malzeme eksikliği yok,solunum cihazı çoktan seri üretime geçti,dün bakan söyledi işler bu noktaya gelmeden önce bir milyon kutu ilaç stokladık dedi.beni düşündüren artışta bir patlama olursa yoğun bakım ne kapasitede bunu arttırmaları lazım gerçi 2 hastane için start verildi ama az bence,bu virüs için sadece her ile bin yataklı hastane olmalı başka hasta alınmamak kaydıyla.
Allah ondan razı olsun akepedir. Gurban olduğum şahsımdır.

34 ülke ne kelime, bak kimleri bile ihmal etmemişler: (bkz: akp nin pkk ya maske yardımı yapması/#43170078)

Bu arada yandaş çok içlenmiş, güzel hayatı zehir olmuş kendisine...

Ağla ağla.. Bunlar daha iyi günleriniz... Artık timsah gözyaşlarıızı kimse yutmaz...