bugün

farklı düşünceye tahammül edemeyen faşıstin önde gidenidir... yiğidi öldür hakkını ver diye bir laf var, bu laf bunlara hiç uğramamıştır.
senin, benim gibi yazardır o da. sonuçta oylama butonları beğenmediğini eksilemek, beğendiğini artılamak için koyulmuş. fikir de kişisel bir şey olduğu için gayet normal bir durumdur.
düşünce gücü farklı kişiye özel fikirler ortaya koyar ki buda görüş açısını ortaya koyar. örneklendirirsek sol görüşü savunan bir kişinin görüş açısı sağ görüşü savunan bir kişiye göre tezattır. onun gibi düşünmediği için kendi görüşünü destekleyecek ve kendine uymuyorsa eksileyecektir. gönül ister ki herkes aynı görüşte olsun. ama bunu isteyen dünyada milyarlarlarca insan vardır. bu yazar onlardan yalnızca bir tanesidir.
hepimiz "demokratız"!
bir de beğendiği halde eksileyen yazarlar var ya bunlar çok can sıkıcı yaratıklardır.
en çok yaşanan eksileme olayını sergileyen yazarlardır. e doğaldır tabi farklı görüşteki entry'yi eksilemek.

edit : aynen anında yaşanmıştır. *
kafayı artılar ve eksilerle bozmuş, yazdıklarında - dolayısıyla da fikirlerinde- çıkar ve menfaat gözeten, hatta kendi görüşüne uymayan bir fikri eksilemenin gayet de normal olduğunu bilemeyen yazar müsveddesinden kuşkusuz daha bir ''yazardır''! Kendi görüşünden olmayanı eksilemeyecek de kimi eksileyecek?

(bkz: anne ben manyak oldum)