bugün

büyük ihtimal patlaktır.
saatlerce sürecek olan "hadi canım biz biliyoruz da mı oynuyoruz?" vb şeklindeki davetlere maruz kalacak,bir düğün salonu dolusu insanı öpecek,30 kilo gelinlikle ayakta durmaya çalışacak olan gelindir. en güzel çözüm sarhoş olmaktır ne yapsın.
Gece yaşadıklarından sonra " Sarhoştum, hatırlamıyorum. " diyecek olan gelindir.
fazla sarhoş olmadıysa mükemmel bir gecenin başkahramanı olacak gelindir. çakırkeyf-sarhoşken sevişmenin tadı hiç bişey de yok. alkol içmeden sevişemez oldum mk.
kendi düğününü rezil edecek aptal bir gelindir. bizzat şahit olmuşluğum vardır. kusmuklu bir gelinlikle biterek sonlanır.
düğünden sonra 2 sene borç ödeyeceklerinin bilincinde olan gelin. o kadar para verdik dibine vuralım diye düşünmüş olabilir. mantıksız da değil yani.
ya eğlencenin dozunu kaçırmış, ya ilk gece heyecanının atmak istemiş ya da ayrıldığı sevgilisi düğüne gelmiştir...

çok eğlenceliydi... gelin tatlı bir hal alıyor..pistte durmadan arkadaşları ile oynuyor garsona çarpıyor kadehler kırılıyor çılgın bir düğün haline geliyor kır düğünü.
güncel Önemli Başlıklar