bugün

cansız olan başlığı ona mahsun mahsun baktığı için kendini kötü hissederek saçmalayan acizdir.
(bkz: sürekli kendi başlığına yazan yazar)
(bkz: kendi başlığına sürekli entry girmek)
(bkz: kendi başlığına art arda entry giren ezik yazar)
canlandıran olsa bu acizliğe başvururmuydu acaba?
adam yalnız beyler. ya ne olacağıdı?
(bkz: kendin çal kendin oyna başlıkları)
jimmy tudeskidir o kendi açtığın başlığın altına yaran başlıklar diye entry girerek sıçar bir de üstüne bana sol frame taşımak için başka bir yol biliyorsan söyle diye mesaj atar.*
kardeşim adam önemli gördüğü başlıkları yazar, o saatte sözlükteki abaza sayısı fazla ise bu hali ile tutulmaz. sonuçta bu bir ilham meselesi, ilham o an gelir ve yazmak zorundadır.

sonra ilgi olmayınca, hele hele de oy filan verilmemişse adam napsın? adam haklı tabii ki de. ama sikik başlıkları canlandırayım, havam olsun, nickaltıma entry girsinler derdinde olanlar bu hakka sahip değildirler şahsi kanaatimce..
bu tarz ba$lıkları duymakistemiyorumdemiştim söylemine neden olur.
başlığının altına entry girilmeyince bozulan yazardır. var efendim böyle tipler. ya yazdığını siler yeniden yazar ya da konuyla ilgili bir entry daha girer. örnek bile verebilirim ama nick verip rencide etmek istemiyorum.*
başlığının iplenmediğine içlenmiş yazardır. son bir çare saçma sapan birşeyler yazarak başlığını kurtarmaya çalışır.
sürekli up yapar.
klasik rosava eylemidir.
fake hesabı olmayan insanın yaptığıdır, ne var bunda lan?! sanal sevgilimiz mi var da canlandır diyelim?! *
sulaktır.
gavattır. *
yazıktır.
http://inciswf.com/1302651148.swf
budur.
Beğenilme, ilgi görme arzusuyla ezikliğin dibini görmüş yazarlardır.

Yapmayın lan, hiç güzel olmuyor.
Troll' dür, '' bir zamanlar ne estirdi şu başlık '' diye düşünmüştür, başlıkta gaza getirici bir konu içermektedir.
(bkz: loser)
(bkz: uludağ sözlük yazarları)
incideki gibiup up up yapamadıgı için tek çaresi budur.
Açtığı başlığın yeteri derecede ilgi görmediğini düşünen yazardır. Bir de upladıktan sonra entry'sini silen versiyonu mevcut bunların. Başkası uplamış görüntüsü veriyor. (bkz: sen giderken biz dönüyorduk)
(bkz: Updullah)
Açtığı başlık tutmayınca 'heyy bana da ilgi gösterin' amacıyla dikkat çeken yazardır.
(bkz: adam haklı beyler) daha çok prim yapmak isteyen yazardır.
güncel Önemli Başlıklar