bugün

açılan başlığın uuser a göre cok popüler bir başlık olmasına rağmen, hiç ilgi görmemiş başlığa gerekli ilgi ve alakayı online yazar sayısının tavan yaptıgı anlarda, hak ettiği ünü ve fazlaca entryi kazandırmak adına yaptığı pazarlama aktivitesi.

(bkz: kendimden biliyorum)
yazarlar arasında çok tanıdık bir isim var bunu yapan ama söylemeyeceğimi söyleyerek güzel şeyler yazsa da esprili bir durum olmakta bazen. *
(bkz: ara ara) (bkz: aramaya inanmak) (ara: ara)
akla geldikçe taksit taksit yazmak, birden herşey gelmiyor ki insanın aklına.
(bkz: oha yani)
(bkz: haber tazelemek)
yazdığı şeyin aslında çok iyi olduğunu ama gözden kaçtığını, tekrar hatırlatırsa dikkat çekip oy alacağını düşünen kişi eylemidir. olmuyorsa olmuyor zorlamayın ama.
ara sıra bazı bazı
gelsen bile gönlüm razı
başlık kirliliğini önlemeye yardımcı olan gerekli uygulama.
güncel olan ya da olması gerektiğinden mütevellit başlığı güncel tutma yazarların olaya ve başlığa dalmalarını sağlamak için yapılan hadise. genelde gerçekten önemli konu başlıkları için kullanılır, diğer saftirik başlıklar zaten gereğinden fazla prim yapıyor..
(bkz: konuyu pekiştirmek)
'lan kuzu gibi başlık açmışız kimse sallamıyor' diyerek başlığına sahip çıkmaya çalışmaktır.
forum kültüründe güncel veya gncl yazarak başlığı aktif tutmanın sözlük versiyonu.
sozluk kalabaliksa ve acilan baslik is gormemi$se basvurulacak kurnazlik.
kendi açtığı başlığı sol framee taşımak ya da başka bir deyişle güncel tutmak için o başlığa arada sırada entry giren yazardır.
çoğu yazarın yapmaktan çekindiği.

lan ben mesela, sırf bu başlık var diye vakti zamanında anlaşılmamış nice mükemmel yazımı ortama geri kazandıramıyorum. tamam onların her biri suya bırakılmış ve kendisini koruyan şişe sayesinde süzülerek sahibine ilerleyen nadide mektuplar ama kızıyor işte insan.

sırf birinci ve ikinci numaralı yazıda aynı yazar gözükmesin diye, arada aylık zaman dilimleri ile beraber.
öncelikle bir tanımı ya da düşünceyi sözlükle paylaşmak ve o paylaşımı yararlı kılmak için, çırpınmanın gereksiz olduğunu bilmemektir. başlığı açtıktan sonra neden altına kimse yazmıyor düşüncesi biraz acınası bir düşüncedir. söyleyeceğini söylediysen tamam sus otur demezler mi adama? farklı kişilerin açtığı başlıkların altına birden fazla yorum yazılabilir, farklı açılımlarla sözlük formatında cevaplar verilebilir.

ancak açtığı başlığa ilgi gösterilmedi diye

"ha unutmadan şunu da ekleyeyim, hazır yeri gelmişken şunu da yazayım, an itibarı ile şu da olunca" gibi abuk subuk ifadelerle başlığı sol sütunun tepesinde tutmaya çalışmak sevimli bir davranış değildir.
(bkz: çakallık)
sol frame'de başlığını yukarıya çekip yazdıklarını herkesin görmesini isteyen yazarın yaptığı eylem. yazdığı güzel beğenilen bir şeyse artıları arttırmak istiyor da olabilir.
kimse yazmıyor bari ben yazayım düşüncesiyle yapılır. ya da açılan başlığın aktif olmasını sağlamak için yapılır.
"çok da süperdi yani, niye sallamadılar sankim" şeklinde bir düşünce ile açyığı başlığı ara ara canlandırma faaliyetidir. "ben de yaptım" diyebilirim rahatlıkla hatta birazdan yine yapacağım. aynısı olmayacak ama deneyeceğim.

o değil de;

(bkz: bkz 18 milyon cinli erkege evlenecek kiz kalmamasi)
başlığına entry girmeyen yazarlara uyuz olmuş ve kendi başlığıma kendim entry yazarım diyen yazar eylemi.
ara ara yapmak masum gibi görünse de, bunu bir alışkanlık haline getirmek komik oluyor. "ilgilenin lan benimle" gibi bir mana çıkıyor ortaya. aramızda bunu günde iki defa yapan yazarlar var, isim verip rencide etmek istemiyorum.*
(#3480267)
(bkz: kendi basligina entry bekleyen yazar)
güncel Önemli Başlıklar