bugün

ilişkinin tüm sorumluluğunu bir yüzüğe bağlamak isteyen gerizekalı liseli davranışıdır.
(bkz: pelit pastaneleri)
saçma bir eylemdir.. ölene kadar beraberiz anlamını taşır.
lisede yapılan saçmalıklar arasında birinci sırada gelir. ben daha yüzükten sonra 6 ay beraber takılanı görmedim.
bi daha threesome yapamayacak ikili.
birlikte oldukları zamanları muhallebicide geçiren tiplerde bunlardır.
kesinlikle ikisi de liseli.
genellikle 16 yaşında olan gençlerde görüyoruz bu hareketi. bunlar sevgili kavramını b*k eden çiftlerdirki ileride nişan kavramı bunların sayesinde yok olacak.
yine kendi arasında sözü atan sevgililerdir.Üniversite ya da lise öğrencisinin yaşadığı durum genelde.
(bkz: liseli detected)
http://img22.imageshack.us/img22/8931/liseliw.jpg
(bkz: körler sağırlar birbirini ağırlar)
sahiplenme duygusundan yola çıkarak yapılmış basit eylem.
gümüş dükkanlarının geçim kaynaklarıdır.
hepimizin lise döneminde en az bir kez içinde bulunduğu gruptur. *
+hayatım yarın saat 15:00'da burada buluşalım söz mü ?

-söz!

-sende söz ver geleceğine

+söz!

(bkz: serbest çağrışım)
En dandiğinden teneke yüzükler takılır. Genellikle lise çağında görülen bu hadisenin esas nedeni kızın egosunu tatmin etmektir. Yoksa erkeğin şeyinde bile değildir. Ama mecbur, kırmamak için katlanılır.
(bkz: pastane yüzüğü)
evliliğe heveslenen gençlerin yaptığı eylem.
bir zaman sonra evliliğin o kadar da iyi bi fikir olmadığının farkına varılıp yüzükler bi kenara hatıra olarak kaldırılır.
genelde liselidirler.
ölene kadar birlikte olacaklardır, ayrılırlarsa yaşayamazlar, köpek gibi severler birbirlerini falan filan.
sonları da hep aynıdır.
ergen psikolojisi.
güven problemi yaşayan ergenlerin eylemidir. tüm kötü niyetlerinin bir metal halka sayesinde kaybolacağına ya da kontrol altında olacağına inanırlar.
bijuteri ve gümüşçü vitrinlerinde "çifti 20 liraya alyans" furyasını tetiklemiş olan, kendini kandıran çiftlerin ilk gençlik hevesleridir. hayır üniversite otobüslerinde dikkat ediyordum da sanki takmayanı dövüyalar gibisinden bi çılgınlık. sözlenmek değil de, benim sevgilim var mesajı amacındaki eylem diyelim biz buna. onlara da yazık heves ediyorlar *
ucuza alınan yüzükler takılır. sonra ilk kavgada atılır. cok cok sacma
(bkz: pastahane yüzüğü)
(bkz: tanrı katında evlenmek)
gençtir, kanı delidir, karınlarında kelebekler uçuşan gençliktir kınamayınız...

(bkz: büyüyünce geçer)