bugün

annesi ve babasının sevişmesine şahit olan çocuktur. bir çocuk için güvendiği dağlara kar yağması durumudur. nasıl olurdur. ileride yaşanacak her seks için kapı gibi dayanaktır ayrıca.
Artık leylek masalına inanmayacak çocuktur.
psikolojisi ciddi anlamda bozulacak çocuktur.
büyüdüğünde o anı hatırlayıp her defasında midesi kalkacak olan çocuktur...
bazı şeyleri erken yaşta öğrenmiş çocuktur. zamanla unutur efendim fazla takılmamak lazımdır.

(bkz: kötü baba söylemi)
hadi herkes kendi kapısının önünede oynasın . dağılın ulan .
görsel deneyim kazanmaktadır.
ilerdeki cinsel ilişkilerinde o anı hatırlayıp 'kimin oğluyum canım' deme ihtimali yüksek olan çocuk.
(bkz: sen bi de babamı görsen oo)
anne ve babanın fantazi yapmayı bırakıp artık odanın kapısını kapatıp daha dikkatli olmaları gerektiğini öğrenmeleri gerken durumdur.
dawson's creek izleyen bir kişi için normal bir durumdur. filmde dawson anne ve babasını 6 sezonda 30 kez falan basmıştır. filmi izleyen kişi artık böyle bi duruma maruz kalsa bile gülüp geçecektir.
(bkz: saygı duy pezevenk sen nasıl çıktın)*
ömrü boyunca bu kareyi beyninden silemeyecek çocuktur.
o andan sonra; 'babana bile güvenmeyeceksin' felsefesinin müridlerindendir...
anne babası 50 lere geldiğinde bu manzarayla karşılaşmayacak çocuktur. ya da denk gelmez öyle diyim. *.
ortaokul travmasıdır. o günden sonra bir daha okuldan erken çıkıp eve erken gitmedim.
kasabın çocukluğuna inelim diyenler buyurun.

+baba napıyon yaa insene annemim sırtından,
-beli ağrıyor oğlum kütletiyorum.
kimseye karşı önyargı beslememek gerektiğini hatırlatmış çocuktur. kasap için sapık diyorsunuz bilmem ne diyorsunuz bakın da kendinizden utanın. kim ne yaşamış bilemezsiniz..
çocuk aklı ne bileyim dünyayı temiz bir yer sanıyorum.