1. 1.
  yazarlığa ilk başlandığı günlerde her yazarın kendi açtığı başlığı inanılmaz bir ilgiyle, hırsla takip etmesi sıkça yaşanan bir durumdur. açılan başlıkların sayısının artması ve sözlükte belli bir yer edinildikten sonra o başlığı sizin açıp açmadığınız bile önemini kaybedecek, önemli olanın o başlığın altına insanlığa faydalı olabilecek girişler yapılması olduğu anlaşılacak ve sözlük veri tabanının küçük bir parçası olacaktır.
  4 ... komandost
 2. 2.
  uludag sözlükte zor olan durumdur. ne yazdık ne yaptık bilemiyoruz ki.

  gelecekten gelen edit: entry burada yeni nesillere sesleniyor, diyor ki "ülen bir arama fasilemiz bile yok anlıyor musun". nerden nereye.

  subjektif edit: hayır arama fasilesi varda ne oluyor dimi, ilginç tabi.
  3 ... no leaf clover
 3. 3.
  muhtemelen çoğu yazarın yaşadığı durumdur. hem normaldir de, ne var ki bunda.
  1 ... paradigma
 4. 1.
  Sorumluluğunu biliyor olmaktır. Başlıklarının piç büyümesine engel olmaktır. Başlığı açmakta bir gayesi bulunmaktır. "Salla başı al maaşı" yazarlardan olmayan yazarların eylemidir.

  (bkz: Nükleer başlıklar)
  4 -1 ... blindguardian
 5. 2.
  yapılmış, yapılan ve yapılabilecek, yazarların kendi düşüncelerini değiştirmediklerini ve başlığı gündeme getirerek destek aradıklarını gösteren kimine göre basit kimine göre normal bir durumdur.
  1 ... cutcut
 6. 3.
  bir digeri icin (bkz: acilan basligin takip edilmesi)
  ... godot yu beklerken
 7. 4.
  (bkz: kendi actigi baslıga ara ara entry girmek)
  1 ... bilgehan
 8. 5.
  genclik dönemlerinin asal hareketlerinden olmasına karsın, hafiften yaş ilerledikçe önemini iyiden iyiye yitiren mevzuudur. *
  ... noway