bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yazarlığa ilk başlandığı günlerde her yazarın kendi açtığı başlığı inanılmaz bir ilgiyle, hırsla takip etmesi sıkça yaşanan bir durumdur. açılan başlıkların sayısının artması ve sözlükte belli bir yer edinildikten sonra o başlığı sizin açıp açmadığınız bile önemini kaybedecek, önemli olanın o başlığın altına insanlığa faydalı olabilecek girişler yapılması olduğu anlaşılacak ve sözlük veri tabanının küçük bir parçası olacaktır.
  4 ... komandost
 2. 2.
  uludag sözlükte zor olan durumdur. ne yazdık ne yaptık bilemiyoruz ki.

  gelecekten gelen edit: entry burada yeni nesillere sesleniyor, diyor ki "ülen bir arama fasilemiz bile yok anlıyor musun". nerden nereye.

  subjektif edit: hayır arama fasilesi varda ne oluyor dimi, ilginç tabi.
  3 ... no leaf clover
 3. 3.
  muhtemelen çoğu yazarın yaşadığı durumdur. hem normaldir de, ne var ki bunda.
  1 ... paradigma
 4. 4.
  egoizm'e yenik düşmek.
  3 -1 ... lock
 5. 5.
  Sorumluluğunu biliyor olmaktır. Başlıklarının piç büyümesine engel olmaktır. Başlığı açmakta bir gayesi bulunmaktır. "Salla başı al maaşı" yazarlardan olmayan yazarların eylemidir.

  (bkz: Nükleer başlıklar)
  4 -1 ... blindguardian
 6. 6.
  yapılmış, yapılan ve yapılabilecek, yazarların kendi düşüncelerini değiştirmediklerini ve başlığı gündeme getirerek destek aradıklarını gösteren kimine göre basit kimine göre normal bir durumdur.
  1 ... cutcut
 7. 7.
  bir digeri icin (bkz: acilan basligin takip edilmesi)
  ... godot yu beklerken
 8. 8.
  (bkz: kendi actigi baslıga ara ara entry girmek)
  1 ... bilgehan
 9. 9.
  genclik dönemlerinin asal hareketlerinden olmasına karsın, hafiften yaş ilerledikçe önemini iyiden iyiye yitiren mevzuudur. *
  ... noway