1. 1.
  duyan kişilerde şaşkınlığa sebebiyet veren erkeğin, kadınların gözünde büründüğü kişiliktir. bir erkek kendi ütüsünü kendi yapıyorsa bu bir kadının gözünde koca adayı olma yolunda bir adım öne geçme anlamını taşıyacaktır.

  lakin kazı ayağı öyle değil. gerek ebevenynleriyle birlikte yaşantısı gerekse bekar hayatı boyunca kendi ütüsünü kendi yapmış adam evlenir evlenmez ütü işini kadına yıkma eğilimi gösterir. erkeğin o ilk gömleğini -o an çok yorgun olduğu için belki de- karısına ütülettirdiği dakikadan itibaren bir daha eline ütü aldığına şahit olmamıştır birçok kadın. bunun için ne yapılabilir derseniz: pantolonuna kasten çift ütü izi yapıp gönderin işe, bakın bir daha ütü yapmanızı istiyor mu?
  3 ... nobetci baykus
 2. 2.
  çok büyük bir ihitmalle üniversite yıllarında ütüyle fazlasıyla haşır neşir olmuş er kişidir. her ne kadar evlendikten sonra ütü ile sonsuza dek vedalaşma eğiliminde olsa da yapamaz garibim. * *
  ... zeusun amcaoglu
 3. 3.
  ayıplamanın gerekmediği koca tipidir. zira kadına iş buyur arkasından git sözü hatırlatılır. en iyisi kendi işini kendin yapıcılıktır. hatta oscar adayıdır.
  ... halimehmet
 4. 4.
  henüz evlenmemiştir, zarurettir. sevdiceğine şirin görünme amaçlı yapıyorsa, en aşağlık duyguların insanıdır.
  ... fikrimfirarda
 5. 5.
  diğer yarışmacıları gececek olan adaydır.
  ... akvaryumdan bakan alik balik