bugün

biri, kanca burun kartal bakışlı yağız fatih gibi türk erkeği tipini temsil ederken,
biri, okka burun mavi göz sarı saçlı avrupai tipini temsil etmektedir.

bana sorsan bizim kartal gibi keskin bakışlı kenan kıvancı yere yığar.
kızlara sorsan saçı sarı gözü mavi güzelliği avrupai olan kıvanc2ı desteklerler.

ha ikisinin de allah belasını versin o ayrı. sıçtınız lan ağzımıza. erkekte aranan özellikler klavuzu gibi oldunuz mına koyayım.
(bkz: midenize tüküreyim)

al birini vur ötekinedir,iticidir.
kenan imirzalıoğlu oyunculukta her geçen gün kendini geliştirmekte, kıvanç tatlıtuğ da henüz mimik bile göremedik.
kenan oscar ödülüyse kıvanç altın portakal ödülünün portakalda vitaminidir.
yılan hikayesi,deli yürek zamanında yapılan kenan imirzalıoğlu & mehmet ali alabora karşılaştırmasının yerini bıraktığı yeni mukayese ..
kenan imirzalıoğlu mittir, kıvanç ise iyice malmıştır.

kayışı kopardım. sana geliyorum miroğlu.

(bkz: tek geçerim)
kenan imirzalıoğlu sivas kangaldır, kıvanç tatlıtuğ ise golden retriever.
kenan imirzalıoğlu en güzel yaşlarını yaşamakta, kıvanç tatlıtuğ dünkü çocuk.
nihat doğan'ın aforizmalarıyla darmaduaman edeceği ikili.
Tamamen yanlış karşılaştırmadır.

Kıvanç Tatlıtuğ kim ?

(bkz: gidip orayı mezbahaya çeviririm)
kenan imirzalıoğlu kadir inanır'dır. kıvanç tatlıtuğ ise tarık akan'dır.
imkansızın imkansızı teoremi olarak adlandırdığımız durumdur, ayrı kulvardalardır nasıl karşılaştıralımdır.
her daim imirzalıoğlu' nun döveceği hatta ağız burun yırtacağı karşılaştırmadır... destek olunur...
biri kaçak sevişir, diğeri direk sevişir.
6 kasım 2009 gecesinde yayınlanan beyaz show'da bu karşılaştırma yapılmıştır ve anketin sonucu beyazıt öztürk olmuştur.
kıvanç tatlıtuğ da kim kenan imirzalıoğlu nun yanında önemli olan karizmadır.
Kenan imirzalıoğlu adamı yakar. Bir yandan da tutkuludur.
Kıvanç ise full action. Ortalıkta Naughty America Classic havası eser.
(bkz: Bizde full elizabeth)
karşılaştırmaya bile gerek yoktur. kenan imirzalıoğlu na haksızlık olur.
kenan imirzalioglu ismi murat devran yusuf olsa son parçayı da bitirip super olabilecekken kıvanç avrupalıyı andırmakta itici gelmekte.
(bkz: anket)
kıvanç tatlıtuğ cadde çocuğu, kenan imirzalıoğlu ise içimizden biridir.
ikisi de kaşı gözü sayesinde bir yere gelen insanlar oldukları için 0-0 skorla biten maçtır. oyunculuk namına bir şeyleri yoktur. biri sert erkeği oynar durur, diğeri de reklamlarda üstüne basa basa "meslek olarak oyunculuğu seçtim, oyuncuyum. oynuyorum yani, rol yapıyorum, oynamak. oyuncuyum ben." demesine rağmen dizilerde direksiyon döver..
arkayı sağlama alırsa kenan yer kıvancı.

vesselam...
kenan kıvanç'ı dizine oturtsa kıvanç oraya yakışır ama tersi düşünülemez bile. he bir de kenan'ın omuzları bile kıllıdır ki çok itici görünmektedir, kıvaç süt gibi olmasına rağmen fitliğinden eser kalmamıştır.
biri siyah zeytin biri sariya calan yesil zeytin. eskiden kenani begeniyodum ama simdi artik degil.
kenan imirzalıoğlu'nun burun farkıyla önde olduğunu düşünüyorum.