bugün

yazan kısımın nesini anlamadın canım benim? alattin çakıcı, abdullah çatlı topraktan mı bitti? farklı bir boyuttan mı geldi?

demek ki çakıcı ve çatlı harekete girdiklerinde biz gelecekte mafya oluruz diye hesap yapmışlar ,ne güzel belki de zaman makinesini bulmuşlardır gidip geliyorlardır ileri geri.

sende hiç akıl mı yok yazdıkça battığının farkında değil misin , sende ki cahil cesareti, zir cahillik.

gencer'e bu dediklerini söylesen seni ,neyse ..

tövbeler olsun.
allah'ın salağı hitay ,thkp-c, tikko, thko marksist yapılanmalardır.

anarko-komünizm ,anarşist ideolojidir.
cahil,sen herhalde lise-1'^den sonra okuldan kovuldun, bu kadar cahiliğe pes.

sen ecevit'i sevmeye devam et.

vallahi senin kadar cahili gelmedi bu sözlüğe ,tengoş bile senin yanında doçent sayılır o derece.
sen hiç kitap-gazete-makale falan okumadın mı.
bu yazdıkların kahve muhabbeti .
Bizim çocuk.
(bkz: our boys did it)
hitay sen salak mısın yazmak için uyduruk şeyler yazıp hem de sana cevap verene saygısızlık yapıyorsun.
anarşizm türkiye'de hiç bir zaman güçlü bir siyasi yapı olmadı.
en büyük eylemleri atm'ye işemektir.

sen şimdi aman ben altta kalmayayım uydurayım yalan yanlış bir şeyler de beni bir halt sansınlar diye yazıyorsun.

dev-sol-dhkp 'nin konumuzla ne ilgisi var.

salak salak yazıp rezil olma.

bak hkp konusunda da boş şeyler yazmışsın.

1980 öncesi kıvılcımlı'nın ardılları o dönemin marksist oluşumlarından olup s.p.'yı ilke edinmiş yapılardı.
kemalizm ile atatürkçülük ile alakaları yoktu.

marksist-leninist kıvılcımcıların ardıllarından bazıları hkp'yi kurdu kemalizmci ve ırkçı oldular. 2005 sonrası. net'e bak oku salak okusa anlar ama sen nay nay nom.

senin gibilere kahvede yancı denir yandan dinler sonra dinlediklerini anlamaz ama satmaya devam eder.

sen ömründe iki kitap okumamış birisin.

basit bir okuma söyleyeyim,rafet ballı'yı oku. https://static.nadirkitap...023101515034716611299.jpg

sen cahilde değilsin ,akılsızın tekisin.ben şahsen utandım senin adına.
Turgut Özal'ın tarikatçı (Nakşibendi) olduğunu bilseydim başbakan yapmazdım, diyen kişidir. Yahu derler adama, Cumhurbaşkanı olmuşsun, her yerde istibarat elinin altında, başbakan yapacağın adamın ne olduğunu bilmiyorsun????

Bir de Nurettin Topçu'nun din anlayışını severmiş. Yazık yahu... Nurettin Topçu gibi hurafeci, tasavvufçu ve mistik bir adam... Bir misyoner olan Louis Massignon onu özel yetiştirmiştir. Bu Louis yaman adam, Necip Fazıl Kısakürek de bunun elinden geçmiştir ve birçok türk düşünürde bu misyoner adamın anlattığı islam anlayışını benimsemiştir maalesef, maalesef....Louis Massignon üzerine yüksek lisanslar, doktoralar yapılması gereken egzantrik bir kişilik. Papa, bunu müslüman olmakla suçluyormuş, Hıristiyan dünyada tıpkı saf müslümanlar gibi anlattığı ve savunduğu şeyin islam olduğunu zannetmiş. ahahahahah
Ozal naksibendi degildi annesi naksibendi tarikatindendi hatta annesi naksi seyhinin yanına gömüldü.
Oyle bisey soylemesi imkansız, cunki bir ara 80lerde cumhuriyet gaztesi laiklik tartismasi cikardiginda tvde konusma yapmis kendi kucuklugunde koylerde ilkokul olmadigini camide egitim gorduklerini hatta ataturkunde ilk eğitimi camide aldığını belirterek kuran kursları ve turbanliların yaninda yer almisti.
Ayrica anayasa mahkemesine sectigi kisilerin cogu aleviydi. Kenan evrenin Tarikatlere karsi oldugunu sanmiyorum. Oyle bisey soyleyecegine ihtimal vermiyorum.