bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  12 eylül öncesi anarşiyi yaşamayıp kulaktan dolma "darbeye hayır" sloganıyla götten sallayan kişilerdir.
  5 -25 ... ankarakarakedisi
 2. 2.
  vicdan sahipleridir.
  2 -2 ... dedirten durum
 3. 3.
  kenan evren i sevmeyen 30 yas ustu anarşistlerin desteklediği kişilerdir. beyinleri yıkanmaktadır.
  3 -8 ... ankarakarakedisi
 4. 4.
  andrea doria yı sevmeyen 450 yaş altı kişiler gibidir bunlar.
  4 -1 ... sıpa
 5. 5.
  hitleri sevmeyen 80 yas altındakiler de olabilirler.
  3 -3 ... yanlis hata
 6. 6.
  özgür ruhlu kişilerdir. sevmemekte sonuna kadar haklıdırlar. cuntacıların ve onların yaptıklarının ne denli ülkemize ve insanlarımıza zarar verdiğinin farkında olan kişilerdir.
  5 -2 ... pink_floyd
 7. 7.
  aile büyüklerinden o günleri, evlerin tek tek nasıl basıldığını, gencecik çocukların telef edildiğini, idamları, hatta aile büyüklerinin kendi yaşadıklarını dinlemiş gençlerdir. tarihinden bihaber zavallı bağdat caddesi çocuklarından değillerdir.
  10 -2 ... sosyalpenguen
 8. 8.
  önemli olanın sevip sevmeme olduğunu bilmesi gereken nesildir. haklı yada şuçlu kimse bunu zaten tarih gösterecek. yakın zamanda olan ve hala etkileri devam eden bir olayın başkahramanını sevmek yada sevmemek bize ne kazandırırki? aslolan olayı iyi özümleyip neden olduğu, kimlerin hata yapabildiğini ve nelerin bu olayı bu duruma getirdiğini görüp, bunun üzerine düşünmektir.
  2 -2 ... silte
 9. 9.
  bir şeylerin farkına varabilmek için onu yaşamak gerekmez. ve onu hakkında yorum yapmak da götten sallamak değildir. diğer türlü; o zaman biz herşeyi götten sallıyoruz. yaşamadığımız şeyler hakkında yorum yaparak.
  1 -1 ... miel
 10. 10.
  Evren pasanın yapmış olduğu abd menşeili darbe sonucu ortaya çıkan tablonun ne kadar vahim ve insanlık dışı olduğunu bilen kişilerdir(#630131)
  dahası sadece bu manzara değildir, ondan sonra uygulamaya koyulan yeşil kuşak ya da başka bir deyişle ılımlı islam projesi an itibariyle yani 27. yılında başarıya ulaşmıştır.

  http://www.milliyet.com.t.../12/yazar/temelkuran.html
  3 -2 ... nobran ne ya
kapat