1. 1.
  titan saadet zincirinin kurucusu olan kimse...
  yüzlerce yıl hapis yatmasına karar verilen dolandırıcı...
  2 ... ferrole
 2. 2.
  hey hey hey nidalarıyla bir devre damgasını vurmuş dombili kişilik.ferroleyi de tebrik ediyorum ayrıca.**
  2 -1 ... veritaserum
 3. 3.
  konuştuğu herkesi etkileyebilme yeteneğine sahip olduğuna inanan kişi.
  ... doktor sağbırakmayan
 4. 4.
  selçuk parsadan kadar olmasa da zeki adamdır.halkı iyi keklemiş ve sonu kötü olsa da yaşamıştır adam.levent kırca tarafından "babam bana git milleti tit dedi,ben de gittim tittim..." repliğiyle taklit edilmişti.şişman,kötü giyinen bir adamdı.elinde purosuyla "hey hey hey..." diye kendisine tempo tutan kerizlerle birlikte çekilen görüntüleri akıllardadır.
  1 ... chilavert
 5. 5.
  zincirin en kalın halkası sarı lombarghinisi akılardadır.
  1 ... karpuzkabugu
 6. 6.
  böyle sivri zekalıları hapse tıkmaktansa yararlanmak lazım fikrimce. ama bu kurnazlıkla kim kimden yararlanır o belli değil.
  1 ... maribaturu
 7. 7.
  10 yıl sonra tahliye edilmiş. süper. yeni titan maceraları bekliyoruz efendim.
  ... selfless
 8. 7.
  titan saadet zincirinin kurucusudur. üç beş toplayıp sizde geri vercem diyerek, lamborghinilere binmiştir. tabi uzun sürmedi iyiki doğdun derlerken, aldılar hürriyetini.
  ... alesta
 9. 8.
  (bkz: kenan şeranoglu)
  ... bozuk turntable sahibi dj
 10. 9.
  titan saadet zinciri denen piramitin en tepesindeki kisiydi. rivayete gore avukati veya mali musavirinin kurbani olmustur. soyleki, almanya'daki sadet zincirlerinden birinin genc, hirsli ve basarili bir uyesi olan kenan seranoglu, almanya'da yeterince para kaldirdiktan sonra turkiye'deki potansiyeli gorerek bu isi turkiye'ye tasimaya karar verir. saadet zinciriyle ilgili soyle bir duzenleme varmis almanya'da, bu zincire girenlerin matematik bildigi kabul edilerek boyle bir zincire para yatirmalari kendi insiyatiflerine birakilmis dolandiricilik olarak kabul edilmiyormus,ama bu saadet zincirlerini mal satisi seklinde yapmak ise, zincire katilanlari yanilttigi icin(veya baska bir benzeri nedenle) yasakmis ; mesela amway, oriflame. turk mevzuatini bilmeyen kenan seranoglu, saadet zincirini araya herhangi bir mal koymadan, almanya mevzuatinda oldugu gibi direk para toplamak olarak kurunca, birazda fazla dikkat cekince,
  -kim bu cilgin partiler duzenleyen ferrari/lamborghini sahibi ?
  -is adami..
  -ne is yapiyor ?
  -para topluyor
  -????
  kendini yurdumuz hapishanelerinde bulup, piramidin en tepesinde olmanin bedelini odemistir veya halen odemektedir .
  2 ... zirvato