1. 1.
    karizmatik bakisli,sesli oyuncu, sunucu. siir de okumaktadir bu zat. su siralar popüleritesini zirveye tasimasina vesile olan kim 500 milyar ister yarisma programiyla evlerimize tekrar konuk olmaya baslamistir.* ayrica belali baldiz isimli dizide de oynamaktadir. (bkz: sit-com)
    3 ... atan alir spor
  2. 2.
    biraz evvel konya'dan geldigini söyleyen yarismaciya "rahat geldiniz mi konya'dan?" diyerek beni sasirtan insan.
    5 ... atan alir spor
  3. 3.
    bugünkü programinda yine ankara'dan gelmis birine "rahat geldiniz mi?" diye sorarak beni güldüren sahis.*

(bkz: kim 500 bin ister)
    1 ... atan alir spor
  4. 4.
    ekrandaki tüm sevimliliğine rağmen, gerçek yaşamında tanıyanların aynı fikirde olmadığı oyuncu/sunucu
    2 -1 ... kirmastılı
  5. 5.
    güzel şiir okuyan sunucu,tiyatrocu.
    1 ... selmagezinir
  6. 6.
    ankara atatürk lisesi(çankaya atatürk anadolu lisesi) mezunu olan 1 fani tabii o zamanlar düz liseymiş.yani benim okulum
    1 ... beyaz tavşan
  7. 7.
    ad ve soyadının yan yana gelmesiyle aldığı bir mail adresi felakete dönüşebilecek bahtsız insan. * *
    364 109 ... salca
  8. 8.
    yabancı bir dizinden (bkz: nanny)uyarlanarak çevrilen (bkz: dadı)adlı dizinde gülben ergen le başrol oynayan * ünlü aktör ,sunucu kişilik .
    ... enterezan
  9. 9.
    ilerlemiş yaşına rağmen genç ve güzel bayanlarımızla**dizilerde bir görünen karizmatik insan.
    ... andlee
  10. 10.
    gazi üniversitesi kamu yönetimi mezunudur , malatyalıdır , oyunculuğunun yanısıra birçok tv dizisinin senaryosunu yazmıştır.
    1 ... firtina