bugün

Askeriyenin yapısın değişmesi.
kemalizm zaten bir internet söylentisi idi .

hala da öyle .

her hangi bir icraatlarını duydun mu ? yok .

böcek gibi evlerinden yazıyorlar . ben kemalistim diye o kadar . bunların kemal sevgisi bu kadar .
Gerici ve makyavelist ideoloji olması. Din istismarcılarına bu yönden çok benzerler.
oturdukları yerden kemalist bunlar abisi .
Çökmedi kalbimizde yaşiyo gercegini es geçen sorudur.
Kim demiş çöktü diye angut. Yanlış anlaşılmasın kuş anlamında angut. Hakaret değil yani yada öyle amk.
çöktüyse yerine ne kondu?

şeriat mı?

hani? nerede?
uludağ sözlükte başlık açtın diye fikirler çökecek değil çomarişko.
Emperyalizmin yandaşlarının önemli mevkilere getirilmiş olması.
Yine de çöktüğünü kabul etmek mümkün değildir.
Halkın kimi kabul etmediği makyajla şekil değiştirdi, hepsi bu.
Bu ülkenin kemelizm ideojisini aşılamak için önce Atatürkü anlamak lazım kollar Atatürk imzası atmak yada fotoğrafı veya sözünü paylaşmak kimseyi kemalist yapmaz kemalizm yükselmesi için liberal sol ve sağı bertaraf etmek lazım.
1- çöken bir şey yok sakin ol genç
2- kemalizm diye atatürkçülüğün çöktüğünü sanıyorsan rusya da çöktü demişlerdi hatırlatırım.

bir mal kalkmış makyavelizt blabla demekte... lan senin savunduğun şey nedir önce onunla gel bana allahın monarşi köpeeee...
Osmanlı padişahı aynı zamanda halife olan bir kişi nasıl alkol alınca islam dini bitmiyorsa Kemalistler seçimi kazanamadiginda da pozitivizm cokmuyor.
internetten dışarı adım atamamaları .
içki eğlencede tavan yapmaları din anlayışlarının eksik olması bitiş nedenlerinin en büyük etkenidir. evet..
Pozitivizm çökmez beyler sadece pozitivist ülkeler sana tur bindirir.
kemalizmi bilmemde, irandan çıkan ateş,

haşmetlinin tahtı da yakmasa

bilirsiniz koskoca tacı tahtı yakmaya bir kibrit yeter.

gün ole devran döne.
oturdukları yerden kalkmamaları .
Kemalizmin çöktüğünü kabul etmek,
Rte’nin tüm halkın başkanı olduğunu kabul etmek gibi saçma bir şeydir.

Azalarak %52 olduğunuzu unutmayınız hatta, %52 nin içinde eminimki tarihini atasını bilen değer veren insanlar var.

Atatürk düşmanları biliniz ki azınlıksınız.
tek bir sebebi vardır. o da çomarların çok çocuk sıçmasından kaynaklanır. çok hızlı ürüyorlar efendim durduramıyoruz.
atatürk'ü kafir diye tanımlayan zihniyet ve gersiniden çoğalan imamhatiplerdir efenim. mitoz üreme yapıyorlar durduramıyoruz.
götleri çok büyük yerden kalmıyor .

atatürk gelip kurtaracakmış bunları .
Medyadir. Yanlış lanse edildi. Her Türk ün içinde Mustafa Kemal yatar. Ama her Türk onun ilkeleri ile düşünmeyi seçmez. Düşünce biçimi olarak kalmaliydi siyasetin içine girmemeliydi. Nefret söylemlerinden nasibini aldı. Havuz medyası bu hegomonyayi iyi yönetti. Birilerinin ekmeğine yağ sürdü. Maalesef bu görüşü savunanlar karşı hamle yapamadı beceremedi.
o medyası bu medyası şu medyası diyip yatıyorlar aşşağı .
Bir şeyin çöktüğü yok. Zira fikirler ölmez.
çöken bir şey yoksa hani nerde bu kemalizm .

halının altına mı baksam acaba .