1. 1.
  şimdi ulu sözlük solcusu, pasif, gey, alkolik, sarapci, lgbt üyesi göt veren kardeşlerim tepki gösterip, ağızlarından salyalar saçarak , "o olmosoydo bobon komdo bolomozdon" gibisinden basit argümanlar öne sürerek hakaretler edecekler ama, elzemdir sevgili kemalik yoldaşlar.

  bu ne ya, yüzüncü yılda da "atam bizi kurtardı, 10. yıl marşı, iki yüzüncü yılda da , "atam bizi kurtardı 10. yıl marşı".

  haksız mıyım biraaader?
  9 -8 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  boklu götünden element uyduran çişli yobaz sıçmığıdır.

  lan sümüklü burnunu üstüne vazife olmayan işlere niye sokuyorsun küfürbaz it? reisiniz size bir görev verdi. önce o konuda ne yapılması gerekiyorsa (bkz: islamı güncellemeye neresinden başlamalı) yapın, sonra başkalarının işine maydanoz olun.
  8 -2 ... rumeli71
 3. 3.
  yüz yıldır 10. yıl marşı dinletmeleri bu durumun gerekliliğine neden olmuştur. hiçbir yenilik yok amk.

  ayrıca, "çişli yobaz sıçmığı, sümüklü" sonrasında da "küfürbaz it" adam dürüstlük abidesi, biz küfürbazız amına koyayım.

  "çoktok oçok olonlo" sizi gidi gericiler sizi bu ne lan 100 yıldır aynı tarane. evet.
  2 -9 ... frktmz krds frktmz
 4. 4.
  sen o dinci beynini güncelle ilk önce yazık.
  5 -2 ... gezi parki direniscisi
 5. 5.
  1400 yıldır aynı teraneleri dinlemekten sıkıldıklarını bizzat liderlerinin itiraf ettiği yobazların, kemalistleri "e siz de 100 yıldır aynı teraneleri tekrarlamaktan sıkılmadınız mı?" diye gaza getirmeye çalışmasıdır.

  yavrum, tabi haklısınız 1400 yıl dile kolay... eh, siz de insansınız bir saatten sonra güncelleme ihtiyacı hissetmeniz normal.

  fakat biz daha 100 yılı doldurmadık, neden güncelleme yapalım ki?

  hadi hayırlı güncellemeler!...
  5 -2 ... rumeli71
 6. 6.
  islam v1.1, sistım apteydıd.

  Reedi tu davnloğod.
  -2 ... bay efendi
 7. 7.
  yobaz her yerde yobaz, nedense bu yobazların dili hep bozuk. Ömrümde bir tane zeki ve ahlâklı yobaz görmedim. Sözde Dinin içindeler yani dinciler ama içleri (ruhen) foseptik çukurudan farksız ağızlarında hep iftira, hep hakaret, hep böyle pis kelimelerle dolu. Aklınca(!)* böyle basit hakaretlerle hakaret ettiğini sanmak gibi basit avunmaları vardır. Nedense hepsi aynı hiç şaşırmıyorlar. Herhalde aynı sürümü kullanıyorlar.* bir tanesinin karşıt fikri insan gibi itiraz ettiği veya savunduğunu daha gör(e)medim. Hiç mi zeka kırıntısı olmaz. Birisi de şaşırtsa ama yok iste. Aynı tas aynı hamam. insanlar mı şüphe ediyorum. Onlar insan biz daha insanız herhalde.

  Bir de ne demişler; insan kendisi ne ise karşısındakini öyle bilirmiş.
  1 -2 ... bay efendi
 8. 8.
  herkesin kafası ayrı güzel. başlıkları gezdikçe entryleri okudukça benim de zihnim bulanıyor. gündem saçma şeylerle dolu. bizde bu kafa oldukça muasır medeniyetler seviyesine zor geliriz.
  ... mfcigenc
 9. 9.
  kendi ideolojilerinin çöktüğünü (bkz: 1400 yıl önceki hükümleri bugün uygulayamazsınız) görüp ve de (bkz: aynı teraneleri 1400 yıl boyunca tekrarlamak)la yol alınamayacağını fark edenlerin boş lafıdır.

  ya kardeşim, güncelleme mi yapacaksınız, yoksa yerine yeni din/ideoloji mi ihdas edeceksiniz, artık derdiniz neyse kendi işinizi kendiniz görün.

  kendiniz sıkıntıdaysanız herkesin sıkıntıda olması, illa güncelleme mi yapması gerekiyor allasen?

  ne haliniz varsa görün...
  2 ... rumeli71
 10. 10.
  atatürkçüye nasıl elin ingilizi gibi ataturkist demiyorsak kemalciye de kemalist diyemeyiz.
  kemalci olsun bundan sonra adları.
  ... deli anlamindaki de