1. 1.
    şimdi ulu sözlük solcusu, pasif, gey, alkolik, sarapci, lgbt üyesi göt veren kardeşlerim tepki gösterip, ağızlarından salyalar saçarak , "o olmosoydo bobon komdo bolomozdon" gibisinden basit argümanlar öne sürerek hakaretler edecekler ama, elzemdir sevgili kemalik yoldaşlar.

bu ne ya, yüzüncü yılda da "atam bizi kurtardı, 10. yıl marşı, iki yüzüncü yılda da , "atam bizi kurtardı 10. yıl marşı".

haksız mıyım biraaader?
    9 -8 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    boklu götünden element uyduran çişli yobaz sıçmığıdır.

lan sümüklü burnunu üstüne vazife olmayan işlere niye sokuyorsun küfürbaz it? reisiniz size bir görev verdi. önce o konuda ne yapılması gerekiyorsa (bkz: islamı güncellemeye neresinden başlamalı) yapın, sonra başkalarının işine maydanoz olun.
    7 -2 ... rumeli71
  3. 3.
    yüz yıldır 10. yıl marşı dinletmeleri bu durumun gerekliliğine neden olmuştur. hiçbir yenilik yok amk.

ayrıca, "çişli yobaz sıçmığı, sümüklü" sonrasında da "küfürbaz it" adam dürüstlük abidesi, biz küfürbazız amına koyayım.

"çoktok oçok olonlo" sizi gidi gericiler sizi bu ne lan 100 yıldır aynı tarane. evet.
    2 -9 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    sen o dinci beynini güncelle ilk önce yazık.
    5 -2 ... gezi parki direniscisi
  5. 5.
    1400 yıldır aynı teraneleri dinlemekten sıkıldıklarını bizzat liderlerinin itiraf ettiği yobazların, kemalistleri "e siz de 100 yıldır aynı teraneleri tekrarlamaktan sıkılmadınız mı?" diye gaza getirmeye çalışmasıdır.

yavrum, tabi haklısınız 1400 yıl dile kolay... eh, siz de insansınız bir saatten sonra güncelleme ihtiyacı hissetmeniz normal.

fakat biz daha 100 yılı doldurmadık, neden güncelleme yapalım ki?

hadi hayırlı güncellemeler!...
    4 -2 ... rumeli71
  6. 6.
    islam v1.1, sistım apteydıd.

Reedi tu davnloğod.
    -2 ... bay efendi
  7. 7.
    kemalizm her devirde günceldir siz rahat olun. çünkü kemalizm kaynağını hurafelerden, yalanlardan, dolanlardan değil; akıldan ve bilimden alır... ne zaman ki bilim ve akıl önemini yitirirse, kemalizm de o zaman çöker...

ee siz hesabını yaparsınız artık!
    4 -2 ... huseyin c
  8. 8.
    yobaz her yerde yobaz, nedense bu yobazların dili hep bozuk. Ömrümde bir tane zeki ve ahlâklı yobaz görmedim. Sözde Dinin içindeler yani dinciler ama içleri (ruhen) foseptik çukurudan farksız ağızlarında hep iftira, hep hakaret, hep böyle pis kelimelerle dolu. Aklınca(!)* böyle basit hakaretlerle hakaret ettiğini sanmak gibi basit avunmaları vardır. Nedense hepsi aynı hiç şaşırmıyorlar. Herhalde aynı sürümü kullanıyorlar.* bir tanesinin karşıt fikri insan gibi itiraz ettiği veya savunduğunu daha gör(e)medim. Hiç mi zeka kırıntısı olmaz. Birisi de şaşırtsa ama yok iste. Aynı tas aynı hamam. insanlar mı şüphe ediyorum. Onlar insan biz daha insanız herhalde.

Bir de ne demişler; insan kendisi ne ise karşısındakini öyle bilirmiş.
    1 -2 ... bay efendi
  9. 9.
    herkesin kafası ayrı güzel. başlıkları gezdikçe entryleri okudukça benim de zihnim bulanıyor. gündem saçma şeylerle dolu. bizde bu kafa oldukça muasır medeniyetler seviyesine zor geliriz.
    ... mfcigenc
  10. 10.
    fatih'in bile kanunları kanuniye kadar gelebildi. değişmez ise bu kemalist ideolojisinin de çökmesi yakındır.
    -2 ... dedeninkeli