bugün

eskiden asılmaktı, şimdi eksilenmek.
(bkz: 5816).
sıkıyorsa nickle değil de adın soyadınla, tc kimlik numaranla küfret. denemesi bedava. herkes istediğini söyleyebiliyor diyenler deneyebilirler.
akp yi arınçı eleştirmek yasak idam olsa asacaklar ... Apoyu savunmak moda ... ama ulu önder türkiyeyi yoktan var eden bizi biz yapan o asil insanı eleştirmek güzel oluyor ...
Günaydın türkiyem demek isterdim ama milletim uyuyor..
kemalizmin eleştirilecek bir yanıda yoktur aslında. Sen baş örtüsü neden yasaklanıyor desen adam atatürk olmasaydı baban belli olmazdı diyor.
dilediğin kadar eleştirebilirsin ve bedelide yoktur.

fakat kaçman gerektiğinde örnekleri bolca mevcut olan diğer dindoşlar gibi kanada , fransa gibi kemalist rejimlere yakın ülkelere değilde şeriat ülkelerine gitmeni dileriz.

dileriz ki oraların ne pok olduğunu göresinde ''ah ben ne kafasızmışım diyesin''
baştaki iktidarın atatürk düşmanlığı nazara alındığında, kemalizmi eleştirmenin bedeli makam mevki sahibi olmaktır. anahtar budur. gül'ün rektör atama kriterlerine bir göz atmak bunu anlamak için yeterlidir.
yoktur oyle bir sey.
kemal ataturkle zorum yok da kemalizmi sonuna kadar elestiririm. bagnazlik derecesinde bu insanlar artik. adam olmus, az kaldi bir asir olacak hala tek yaptigi devlete kufur etmek olup ataturk'un reenkarne olmasini bekleyen adam var. sonra bu ideolojiyi inancsizligina kilif yapan adam. midemi bulandiriyor.
güncel Önemli Başlıklar