1. ?.
  halk tarafından hiçbir zaman ciddiye alınmamıştır, ilk demokratik seçimde işi bitirilmiştir.
  6 -10 ... yarin gel
 2. ?.
  (bkz: kemalizmi siyasi parti sanmak)
  1 ... aglaya ivanovna
 3. 1.
  kemalizm'i atatürk'ü sevmek sanan beyin fukaralarının salyalarını fışkırtarak, kusarak, sıçarak karşı çıkacağı apaçık gerçek.
  ... thesacredland
 4. 2.
  doğru önermedir. halk tarafından dikkate alınmamış, dikkate alınması için baskı uygulanmıştır.

  kemalizm nasıl bir ideoloji biliyor musunuz? müslüm gündüz operasyonunu medya geç kaldığı için 3 saat erteleten bir ideoloji.
  gerçek hayatta bir konuda noksanlığı olan ne kadar insan varsa kemalizme sığınır. ama şu günler gösteriyor ki güvendiği dağlara da karlar yağacak. kişilerin noksanlarıyla yüzleşmesi daha isabetli olacaktır.
  2 -3 ... letis
 5. 3.
  kemalistin balon olmasının sebebidir.
  -1 ... acili menemen
 6. 4.
  sadece balon değil aynı zamanda türk milletini batılılaşmak adına yozlaştıran bir ideolojidir. acilen kuruması, yok olması gerekir.
  1 -3 ... nr1strat
 7. 5.
  sözde demokratların, köle taciri dincilerin böyle sandığıdır ancak; yalandır zira aslı kendilerinin balon olması durumudur efenim.
  1 ... antikaw anarsist
 8. 6.
  ülkeyi emperyalist ülkelerin sömürgesi olmaktan kurtaran ve modern bir devletin temellerini atacak güçte bir kurucu ideolojiye saldırmak için abd ve ab emperyalistlerinden icazet almamış olsa, kuyruğu apış arasında gezmeye devam edecek akıl, fikir ve vicdandan mahrum balonların uydurduğu yalanlardan birisidir.
  2 ... zarbut
 9. 7.
  #14968501 ile gayet güzel açıklanan önermedir.

  (bkz: kendi ayağına sıkmak)

  edit: numarasını verdiğim entrynin sahibi militarist (büyük harflerle yazıyorum)ÖDLEK kaçmıştır. balonun balon olmasından bahsediyordu.
  -3 ... letis
 10. 8.
  bu gerçeği ikna odaları mucidesi nur serter denilen 'hanfendü' bilene kabul ettiyse diyecek söz yoktur panpalar.
  -1 ... sute giren semsiye