bugün

birbirinden beslenen ve ideolojik olarak birbirini referans alan iki unsurdur. birisinin dini bi arka planının olması bu realiteyi gölgelemez bile. evet.
ikisi arasında mantık ve ortak ideoloji besleyen beyin taktir edilesidir, arkadaşım manyak mısınız hangi beyin bu ikisini birbirine referans olarak gösterebilir insanı hayretler içerisinde bırakan durumdur. Biri din biri ise bambaşka bir ideoloji ikisi arasında ki o kocaman farkı algılayamayan beyin hakkında konuşmak bile yersizdir.
bir dinle bir düşünce sistemini bir tutmak için ya çok gerizekalı ya da art niyetli olmak lazım.

anladık mustafa kemal atatürk'e düşmansın.zaten sen sevsen bu işte bir yanlışlık var derdik ancak o kadar böcek beyinlisin ki bir dine de düşmansın.

önce siyonizmle museviliği birbirinden ayırmayı öğren.sonra kemalizm'in tarihte emperyalizme tokadı vurmuş yegane hareket olduğunu da o küçücük beynine iyi yaz.

ve şunu da unutma, kürecik'te iran'a karşı israil'i koruma projesi olan füze kalkanını kemalistler yerleştirmedi.

israil'i oecd'ye kemalistler almadı.

israil'li firmaya 2 kıbrıs büyüklüğündeki mayınlı arazileri 49 yıllığına kemalistler kiralamaya kalkışmadı.

yıllık geliri 2 milyar dolar olan tüpraş'ın %14'ünü israilli ofer'e 460 milyon dolara kemalistler peşkeş çekmeye kalkışmadı.

kemalistler yahudi asıllı hariri ailesine telekomun %55'ini 2 yıllık gelirine peşkeş çekmedi.

kemalistlerin içinden yahudi cesaret ödülü alan olmadı.

kemalistlerin içinden bop eşbaşkanı olan da çıkmadı.

kemalistler yahudi asıllı barzaniyle gurur da duymadı.

kemalistler ırak'a saldırmakta olan abd askeri için dua etmedi.

kemalistler büyük ortadoğu projesi kapsamında suriye'ye yönelik ipten kazıktan kurtulmuş suriyeli yobazlar ve abd'nin kadrolu el kaide militanlarını hatay'da eğitip suriyeye salarak terör yaptırmadı binlerce insanın ölümüne sebep olmadı bir ülkeyi iç savaşa sürüklemedi.

ve kemalistler ırak'ta 1 milyon müslüman'ın katledilmesine binlerce kadına tecavüz edilmesine yardım ve yataklık etmedi o 1 milyon müslüman daha kolay katledilsin diye abd kuzeyde de cephe açabilmesi ve 80 bin askerini türkiye'nin güneydoğusuna yerleştirmesi için meclise tezkere getirmedi getirilen tezkereye de evet oyu vermedi.

o yüzden şimdi şu yukarıda yazdıklarımı kim yaptıysa onlarla siyonizmi(museviliği değil)
kıyaslayabilirsin.aralarındaki bağı kurcalayabilirsin tabi biraz onurun haysiyetin varsa.
(bkz: kemalizm dini)