1. 1.
  işte o gün hakiki manada türkiye huzura kavuşacaktır. türkiye nin ne ekonomik problemi vardır ne de kürt problemi. türkiye nin tek roblemi kemalistlerdir. eğer bir tane kemalist kalmasın bu ülkede, işte o zaman ne kürt problemi kalır - çünkü ayrımcılığı bunlar başlatmıştır- ne de ekonomik dar boğaz. ama bir tane bile kürt kalsa türkiye deki cümle kötülüğün sebebi bunlardır. bu böyle biline.
  6 -19 ... yavuzsultanselimhanceladeti
 2. 2.
  tayip tapınıcılarının hayalini kurduğu söylem. *
  2 -2 ... joe santana
 3. 3.
  "babanın malı mı lan" bu ülke denilerek cevap verilecek önermedir. huzursuz olan gerçek islamı yaşamak isteyen afganistana yol alabilir. geniş büyükçe toprakları var. ot çeke çeke hayal aleminde ölürsünüz..
  1 -2 ... roshen amcanin oglu sedat
 4. 4.
  artık tayyipin devletinde mustafa kemal atatürk'ün sevilmediği açıktır, bu ülkede kemalistlerin sevilmeside beklenemez, atatürk'ün ilkelerine bağlı kemalistler artık sürgün edilecek olsalar nereye gönderilecekleri büyük bir sorundur, bu ülkede bundan böyle tayyip erdoğan ilkeleri geçerli olduğu unutulmamalıdır.
  (bu arada tayyip erdoğanı seven biri değilim, hem doğru hemde yanlış bulduğum yanları vardır)
  2 -2 ... kartal altay
 5. 5.
  Kemalistleri topluca hapse atmadan ya da teker teker kurşuna dizmeden rüyanızda görürsünüz ampül sevdalıları. Bu toprakta doğan, burada ölür. Cemaatin başı gibi, amerika'ya kaçıp gitmez.
  4 -2 ... eroltastansonraenkotuadam
 6. 6.
  bu ülke islam toprağıdır. selçuklu nun, osmanlı nın toprağıdır. ecdad-ı fatihlerin, yavuzların toprağıdır. buram buram islam kokar. işte bu nedenle, ezeli ve ebedi islam düşmanı olan kemalistler sürgün edilmelidir.
  3 -6 ... yavuzsultanselimhanceladeti
 7. 7.
  hmmm ok byes
  -1 ... rifi
 8. 8.
  (bkz: 3 saniye rüyaları) uykuna devam ette belki bir daha görürsün.
  -1 ... joe santana
 9. 9.
  saçma bir düşüncedir. Bu ülke, toprakları üzerinde yaşayan herkesin vatanıdır. Hiç kimse sürgün edilmemelidir.
  1 ... ergul
 10. 9.
  bazı kendine islamcı diyen oysaki amerikanın kucağında hoplayıp duran, meydanı boş bulan sözde dinci söylemidir. dine saygım var. trolluk yapmayın. sahte osmanlıcılar.
  5 -2 ... hep yer hep bakar