1. 1.
  beni en çok güldüren olay. bu insanlar arap kelimesine tahammül edemezler. başörtüsünü-sarığı falan arapçılık olarak telakki edip ''araplara benzemeyelim, araplaşmayalım biz türküz'' falan deyip ucuz milliyetçilik yaparlar.

  halbuki aynı kişiler avrupanın önünde secdeye bile durmaktan imtina etmezler. zaten 90 yıllık partilerinin en büyük politikası ''batılılaşma''dır.

  peki bu derece milliyetçilikten uzak, batının köpeği olan kitle neden araplara karşı milliyetçi kesilirler? elbette din düşmanlıklarından ötürü. arap ırkçılığı kisvesi altında din düşmanlığı yaparlar. hatta geçen birisi kurban kesmek arap adetidir bizim kültürümüzde ne arıyor diyordu. bunların bütün zihniyeti budur.

  ama haklarını yemeyelim bu derece avrupaya kul köle olan, sadece araplara milliyetçi kesilen güruhun milliyetçilik yaptığı bir kitle daha vardır. hem de avrupalı bir kitle, yunanlar. gerçi onlara da milliyetçilikleri sadece militarist bi milliyetçiliktir. ''biz sizi denize döktük'' falan derler. uyduruk uyduruk şeyler. yoksa yunanlara da kültürel milliyetçilik beslemezler. onlara da kültürel olarak itaatkarlardır. bunun en büyük delili, ülkede en kemalist geçinen şehir olan izmirde yunan kültürüne ait bir çok şey bulmak mümkündür.

  evet kemalistlerin bi çakallıklarını daha ifşa ettik. başka bir ifşaatta görüşmek üzere.
  22 -17 ... jeffrey dahmer
 2. 1.
  Tarih boyunca en çok araplardan zarar ve ihanet görmüş bir millet olmamızdan kaynaklı olabilir.
  5 -3 ... bendoktordegilimhekimim
 3. 2.
  kemalistler milliyetçi olmasına milliyetçidir de sen de çok arapsın be birader.
  7 -4 ... noxeca
 4. 3.
  He aq memleketi ingiliz fransız değil de araplar işgal etmişti di mi.
  3 -4 ... mahmut sezar
 5. 4.
  kemalistlerin ne bok yediği kimin umurunda .

  işimiz olmaz artık itle köpekle .
  6 -4 ... tiamat
 6. 5.
  arapça yazı görse ''kutsal'' zannedip öpüp başına koyan, arap adetlerini din zanneden, arabın bokunu yalamaya dünden hazır arap yalaması ibnelerin zoruna gitmiştir.

  ortadoğu çukurunda boğulun koduğumun ibneleri.
  4 -5 ... system error
 7. 6.
  ingiliz boku yalayan laikleri kes .
  6 -4 ... tiamat
 8. 7.
  lan bırakın bu işleri,

  içlerinde yaşıyoruz.

  kimi kime tarif ediyorsunuz ya la

  gidinin hokkabaz oğlu hokkabazları.

  bunların çoğu da aynen kendiniz gibi

  kuran okunsun, 3 kelimesini anlamaz.
  3 -1 ... timur cengiz hulagu
 9. 8.
  laf salatasından başka bir icraatları yok nasıl olsa bu laik köpeklerin .

  işimiz çok kolay .

  zaten mal mal seyretmekten öteyede geçemezler .

  kan alırız .

  fetonun götünden aldığımız gibi hemde .
  4 -2 ... tiamat
 10. 9.
  --spoiler--

  peki bu derece milliyetçilikten uzak, batının köpeği olan kitle neden araplara karşı milliyetçi kesilirler? elbette din düşmanlıklarından ötürü. arap ırkçılığı kisvesi altında din düşmanlığı yaparlar. hatta geçen birisi kurban kesmek arap adetidir bizim kültürümüzde ne arıyor diyordu. bunların bütün zihniyeti budur.

  --spoiler--

  batının köpeği olan kitle mi hımm * ulen hem kendilerinin hem eşlerinin altlarında fransız, alman jeepleri ile gezen/gezdiren, iphone ve diğer bilimum yabancı marka telefon kullanan, hanımlarına giydirdikleri tesettürler, giydikleri elbiseler, güneş gözlükleri bile yurt dışından ithal olan kucak kucak sakalı olan "iş adamları" ne ola ki. zannedersin ki avrupanın amerikanın kucağından inmeyen o ayılıp bayılınan araplar değil. mekke ve medine şehirlerini, kabemizi içerisinde bulunan suudi arabistan son 50 yıldır bizzat amerikanın kuklası olmuş iken, amerikadan izin almadan adım atmayan, islam alemi savaşlar ve açlık ile perişan olurken bir tane mülteci almayanların nesini seveceksin ? dünyada katledilen müslümanların yarıya yakınını belki yarısını araplar katletmiş neyin hesabını yapıyorsunuz. suriyede ırakta lübnanda mısırda emperyalistlerin gazlaması ile kendi din kardeşlerini kesenler kimler ? mezhepçilik adı altında batının gazlaması ile elini kardeşinin kanına bulayanlar kimler ?

  izmir konusu ise tam bir bomba olmuş yanlız. izmir in tarihine bakmak bu kadar zor mu lan.

  http://www.izmir.gov.tr/tarih-e
  6 -2 ... mel mel bakan gibson