bugün

bilinen birsey.

nefret ediyorlar cunku dindar bir nesil yetistiriyor, nefret ediyorlar cunku namaz kiliyor, nefret ediyorlar cunku artik turbanli kadinlara hor gozle bakilamiyor.

iste bu yuzden recep tayyip erdogan ulan !
türbanlı kadınlar diyor hala. kadınlara engel olan her zaman sendin dinci kardeş. sizin yüzünüzden okula giden kız çocuklarına orospu diyenler var, kadınlar dışarı çıkmasın, insan içinde yer almasın diyen çocuklar türedi hala ama neye yol açtığının farkında değilsin.
BiZ, BiZiM iÇiN NEFRET ETMiYORUZ, ÇALIYORSA BENiM PARAMI ÇALIYOR DiYEN MALLAR iÇiN NEFRET EDiYORUZ.
chp'li olsa ve aynı işleri yapsa ve yine dindar olsa nefret ederlermiydi?
bence bunlarınki haset.
Nefret değildir. Biz sadece gerçekleri söylüyoruz size nefret gibi geliyor çünkü yaptıkları nefret edilecek düzeyde.
bir "kemalist" olarak tum hirsizlardan nefret etmekteyim tezini sunmak istedigim mevzudur. isin en enteresan tarafi elhamdurillah muslumanim ve dinimde bana hirsizliktan ve hirsizlardan uzak durmami ogutluyor. cok enteresan degil mi *
Haklı nefrettir.
nefret etmiyoruz adamın yaptıklarını söyluyoruz siz nefret ettiğimizi sanıyorsunuz?

ama ona destek olan bir kitleden kesinlikle nefret ediyorum.

laf aramızda bence kendisi de nefret ediyor.

bazen mitinglerde "ne kadar da salaklar lan!" diye sinirlerinin bozulduğunu adeta yüzünden okuyorum adamın.

en son rus uçağını düşürdüğümüzü yeni atanan öğretmenlere açıkladığında alkışladılar salaklar da " adam susturdu bu doğru bir şey değil diye"

bence erdoğan biraz daha zorlarsa sonunda kemalistin dibi olacak hatta !?! sonra karşı tarafa geçer.

haa bu arada ak parti tabanı da biz de geçeriz diyor ama yok öyle yağma...

bak 2 sene önce hepiniz fetö cüydünüz? sonra huoop hiç değilmişsiniz gibi oldu. nasıl yaptınız lan ?

biraz önce oradaydın ne ara buraya geldin?