1. 1.
    evet arkadaşlar gene ben geldim, kemalistleri kırbaçlamak için.

biliyorsunuz bu kemalistlerin ''o olmasaydı olmazdık'' 'tan başka sözü yoktur. yani bu söz için adeta kemalizmin la ilahe illallah'ıdır diyebiliriz, tövbe tövbe. neyse, şimdi bu çakalların elinde sadece bu söz olduğu için çoğu tartışmada kazurat gibi kalırlar. bu yüzden sürekli aynı sözü tekrarlamak istemediklerinden dolayı, bu sözü farklı şekillere sokmayı tercih ederler. ama maksatları aynıdır. bu başlık altında kemalistlerin ''olmasaydı olmazdık'' sözünün alternatiflerini söyleyeceğim. başlayalım;

''sorarım sana o olmasa sen sımdı bu yazıyı yazabılıyo olacakmıydın acaba yada rahat rahat gezebılecmıydın''. yazım yanlışları bana ait değildir, direk c/p yaptım, puahahhahahahha.

''rahat rahat sıçabilecek miydin?''

''o olmasaydı ossurabilecek miydin?''

caps lock açık ''atam olmasaydı bız bı hıcdık''

''o şahıs dediğin adam olmasaydı
    şu an bırak resmini,ibadet edeceğiniz cem evi bile olmucaktı.'' direk c/p yapıyorum yanlış anlaşılmasın.

''biraz daha düsün sadece atatürk olmasaydı ve kurtulus savasını baslatmamıs olsaydı
    şuan da sen bu soruyu soramayacaktın''

bazıları da yakınarak;

''aaaah aah atam keşke kurtarmasaydın bunları''

''keşke gelmeseydin samsundan''

neyse bu oğlanlarla uğraşılır. ben kaçayım.
    3 -10 ... jeffrey dahmer
  2. 2.
    daha güzel ifade edilemezdi.

olmayınca sen oluyorsun birader.
    4 -3 ... noxeca
  3. 3.
    dolmasaydın doymazdık olabilir.
    -1 ... karantina embryo
  4. 4.
    yaşasın Atatürk! ulan biz Atatürkçüyüz! ibadet ve iman bu üç beş hecede başlayıp bitiyor...

bu söz de güzel. zamanında üstad cemil meriç söylemiş. Kemalistlerin nasıl saçmalıkları olduğunu anlatmış. evet.
    1 ... kazangap