1. 0.
    Atatürk vefat edince tükendi o nesil. Ne başlaması.
    -2 ... dupeduzadam
  2. 1.
    3 ÇOCUĞA KARŞI ÇIKIP ÇOCUK YAPMAYI BIRAKIRLARSA BÖYLE OLUR. iLERi GÖRÜŞLÜ OLUCAN.
    ... ulusafsata
  3. 3.
    Bir iddia. Tükendikçe daha da saldırganlaşıyorlar sanki. Bu konunun acilen laboratuvar ortamında incelenmesi gerekli. insanların sağlığı söz konusu.
    2 -6 ... bir istanbul beyefendisi
  4. 4.
    Geçen gün okula giderken bir kuaförün önünden geçiyordum ki aniden bir şey fark ettim. Dışarıda bir araç. Gelin aracı. Içeri de de gelin ve nedimeleri başını yaptırmakta yakışıklı damat bey ise gelinini beklemektedir. Gelin arabası dikkatimi çekti. Üzerinde şöyle yazıyordu. " Atatürkçü ve Laik yeni nesiller yetiştirmek için evleniyoruz." Aşırı hoşuma gitti hemen içeri girip gelini ve damadı tebrik ettim. Yani anlayacağınız a dostlar azalmayı bırakın gittikçe çoğalıyoruz.
    Ayrıca (bkz: Bir ölür bin diriliriz)
    4 -3 ... ladylemon
  5. 5.
    çocuk yapmaya uzak olmalarından kaynaklıdır. tıpkı avrupa gibi. çocuk yüktür lütfen çocuk yapmayınız modern kemalikler.
    2 -3 ... prensest
  6. 6.
    öldüklerinde rodezyanın zencileri gibi bok içinde yaşayınca rahatlayacak islamistlerin sevinç gurultusudur
    -2 ... lovely bones
  7. 7.
    azalarak biteceklerdir. en son reisin üç çocuk çağrısına çağ dışı diye dalga geçiyorlardı. evet haklısınız çağ dışı, devam.
    1 -1 ... masklavi
  8. 8.
    Bir durum tespiti.
    ... isminiunutanadam