1. 1.
  kemalistlerin müslümanlar hakkında yanlış bildikleridir. suç onların mı peki? hayır. bizim. bazı şeyleri artık onlarla da paylaşma vakti geldi.

  biz müslümanlar aynı sizler gibi düşünebiliyoruz. aynı sizler kadar ailelerimizle çatışıyoruz. aynı sizler gibi ergen olduk, baş kaldırdık.
  yani bugün namaz kılıyorsak, oruç tutuyorsak ailelerimiz beynimizi yıkadı diye değil, aynı sizin gibi kendi tercihimizdir.
  10 -5 ... teflontava
 2. 2.
  müslüman bir ailede kızlara başını örteceksin baskısı olmaz genelde. büyüdüğü aileden aldığı eğitimle zamanı gelince kendisi örtünür.
  aynı sizin ailelerinizde olduğu gibi.
  bir kemalist kız örtündüğünde ailesinden nasıl bir tepki alıyorsa, bir müslüman kız da örtünmek istemediğinde o kadar tepki alır.
  sizden bir farkımız yok.
  6 ... teflontava
 3. 3.
  müslümanlar sanıldığı gibi geri kafalı, örümcek beyinli değildir.
  bizler de çağın gereklerini yerine getiriyoruz. çağdaşız yani. bilgisayar kullanıyoruz, üniversitede eğitim alıyoruz. hatta ve hatta hoş karşılamasak da aramızda starbucks ta kahve içenlerimiz bile var. bunun çağdaşlıkla ne ilgisi var bilmiyorum, ama hani kapitalizm de çağdaşlıktır diyenler çıkar diye söyledim.
  7 -1 ... teflontava
 4. 4.
  müslüman kadınlar da diğer kadınlar gibidir. sanıldığı gibi ay kocam üzerime 3 kadın daha getirse de mutluluğumuz katlansa diye düşünmez. baktı ki adamın gözü dışarda, gider boşar. çünkü islam o kadına boşanma hakkını taaa 1400 sene önce vermiştir. şanslıdır.
  6 ... teflontava
 5. 5.
  müslümanlar sanıldığı gibi sadece fethullah gülen kitaplarını, risale-i nurları okumaz. sizler gibi biz de mizah dergileri okuyoruz, nietzsche yi anlamaya çalışıyoruz. haa tasvip etmiyoruz orası ayrı, ama okuyoruz.
  öcü değiliz korkmayın bizden.
  7 ... teflontava
 6. 6.
  biz müslümanlar da eğleniyoruz. tek farkımız helal daire hassasiyeti gözetmemizdir.
  eğlence anlayışımızın farklı olması bize dayatılan bir şeydir. bu konuda haklısınız. islamın dayatmasına boyun eğiyoruz. ne mutlu ki kapitalizmin eğlence anlayışı dayatmasına boyun eğmedik, eğmeyeceğiz.
  7 ... teflontava
 7. 7.
  kemalistlerin tamamına yakını şamanizm, hinduizm, budizm gibi dinlere mensup olduğundan bu konuda aydınlatılmaları gerekir. onlar asla müslümanları anlayamaz, namaz kılamaz ve oruç tutamazlar. yaparlarsa da aile zoruyla. aileleri de şamandır şimdi onların. pis reziller. ***
  2 -3 ... son tahta bukucu
 8. 8.
  biz müslümanlar da seks yapıyoruz, fantazilerimiz var. fakat bunun için önce evlenmemiz gerekiyor.
  sizden farkımız bu yani.
  kızlarla beraber olup arkadaşlarına anlatan insanlar olmadık, kızları kaldırılacak, yatağa atılacak bir nesne olarak görmedik, görmüyoruz.
  zina yapanlara aferin, gençsin yakışır demedik, demiyoruz. zira yazıktır, günahdır, haramdır.
  7 -3 ... teflontava
 9. 9.
  kemalistler ve müslümanlar biçiminde iki karşıt sınıf olduğunu zannettiklerini biliyorum "müslümanların". ama, bu yanlış değil doğru bir bilgi.

  bi siktir git allah rızası için ya.
  1 -1 ... shakuntala
 10. 10.
  dinde zorlama yoktur sözündeki "zorlama" kafirler içindir. Müslümanlara zorlama vardır. islamı seçtiysen islamın emirlerini yapmak zorundasın.
  2 ... babayaro