bugün

(bkz: muhafazakar bir ailenin şakirt çocuguyum)
diyeceğim tek şey (bkz: adam haklı beyler)
şahsım için için geçerli olmayan durumdur
atatürk'le dalga geçen türbanlı kızlar başlığınada, atatürk'le dalga geçen çağdaş kızlar başlığınada aynı tepkileri koydum efenim.*
(subjektif görüp silme modlar)
tanım:yanlış durumdur asla olmayan'dır...
düşük zekalı, yandaş ve asıl kıvırtkan olan zeka özürlülerin şaka gibi beyanıdır.
atatürk le alay eden türbanlı kızları görünce her akşam dolunayı gören it gibi uluyanlar niyeyse atatürk le alay eden çağdaş kızları görünce kafalarını deve kuşu gibi yerin altına sokmuş, kendilerinden utanmış. ellerine geçen dindarlık, bir yerlerinde patlamıştır.

tnm: sık sık görünen bir olgu.
saçma ideolojilerini halkın gözünden kaçırmak içindir, çünkü aptalca fikirlerini sadece kendileri kabul eder.
hadi kemalistleri kıvırtkan var sayılım da. Bir gömlek ile bir gemiyi mukayese etmek nasıl bir hezeyan belirtisidir? Ciddiyetle düşünmekteyim.
türk dil kurumu'nun sözlüğüne danışıldı. http://tdkterim.gov.tr/bt...k%FDv%FDrtkan&ayn=tam

"kıvırtkan" diye bi kelime saptanamadı.

ama ne de olsa tdk da atatürk'ün kurduğu kemalist bi kurum. ondandır...
Kemalizm, şu ana göre bakarsak; balon bir ideolojidir. Atatürk'ü sadece kemalistlerin sevdiğini ve sadece onların Atatürk'ün inkılaplarını takip ettiğini sanan bir avuç ergen ve basit sempatizan - maalesef - kemik kitlesidir.

not: sosyalistim.
(bkz: uludağsözlük tayyip muhipleri cemiyeti)
ne kadar kıvırtsalarda, değişerek gelişimciler kadar iddialı değildirler.
fetocuların rahat durmamasındandır efendim. doğru dursalar sokmak için kıvırmayız bizde.
mesela 27 nisan 2007'de hükümete verilen e-muhtıra uyarısına tam destek vermişlerdi ama şimdi tersine döndüler, e-muhtıra akp'yi iktidara getirmek için verildi demeye başladılar.

görüldüğü üzere yine kıvırıyorlar.
yürekten katıldığım önermedir.
hepsinin aynı kağıttan okuduğunu filan düşünüyorum, yoksa farklı bir argümanları olurdu.
oltaya gelmeyin kardeşim.götünüzle gülüp geçin işte. bu başlığa hiç kimse bişey girmeyip başlığı açan göt gibi ortada kalsa zaten kendi kendine göt olacak dedirtendir.

ki şuan ben de yazdığıma göre ben de prim veriyorum.
(bkz: kemalistlerin aslında söylemek istedikleri/#7849700)
bazı durumlarda doğru bir önermedir. kemalistler bazı alanlarda çok kıvırtkandırlar. bazı alanlarda da kıvırtkanlık iyidir, bilirsiniz...
'kemalist demek kıvıran demektir' sözünü yaratırken, akıl şaşkınlığı veren neydi çok merak etmekteyim.
(bkz: bu da gelir bu da geçer) *
muhtemelen hiç kemalist tanımayan, hatta kemalizmin ne olduğunu bile bilmeyen insanın kendi çapında "ahanda ben bir tespit yaptım" diyerek yaptığı tespittir.

(bkz: afferin yavrum)
(bkz: şakirtlerin asenaya özenmesi)
(bkz: ay ben buna gülerim)
adama sorarlar bir defa, kaç tane kemalist tanıyorsun? kaç tane sözünden dönen kemalist gördün?
bok atmaya çalışırken rezil olmak durumu budur işte.
(bkz: kıvırtkan)
AKP'li mücahitlerin eğitim müfredatların da 4. Ünite'de ki konudur.

Ayrıca (bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
harbiden.
kemalizmi solculuk zanneden kişilerin tespitidir. Yazıktır, günahtır, çünkü herhangi bir araştırma yapılmadan söylenen cümledir. ayrıca sola laf sokmak isteyen kişilerin kurduğu cümledir. tavsiyem kemalizmi işin içine karıştırmadan sola laf sokma eyleminin gerçekleştirilmesidir.

(bkz: provakatif başlık sıçmak)

editledim: modun istediği kıvama gelene kadar baya bi evrim geçirdi ama siz anladınız onu.
Atatürkçülük sağcı veya solcu olmayı bağlamaz.
-Bu ülkenin kuruluşunu, devrimlerini, Anayasanın değişmez maddelerini, özetle ''Türkiye Cumhuriyeti'ni, benimsemiş, hazmetmiş, sağcı ya da solcu herkes Atatürkçüdür.

kemalizm çok ayrı bir noktadadır . Kemalist olup sağcı olduğun gibi , kemalist olup solcu'da olabılırsiniz.

Ergenekon'u Gandhi Kemal'in gömleğini , baykal'ın kasetini de buna bağladınız ya
helal olsun ...

Çok komiksiniz yaa !! Solculara laf atıcam diye düştüğünüz durumlara bakın.

Okuyun !
Okuyun!
Okuyun !