1. 1.
    geneli için konuşmuyorum. fakat birçoğu evde çocuk yetiştirmek yerine bunu bir külfet olarak gördükleri için kedi köpek beslemeye daha yatkın insanlardır. inşallah bu şekilde devam ederler de nüfusları azalacağından ileride oyları dibi görür. baraj altı olacakları günlerde yakındır onu da geçtim ya çoğusu gözleri önünde ölmek üzere olan bir insan ve ölmek üzere olan bir kedi görse kediyi kurtarmayı tercih eder. insana verdikleri değer bu kadar işte.sonra çıkarlar ortaya biz insanız diye geçinirler.
    3 -12 ... rebel12
  2. 2.
    (bkz: hayal görmek)
    ... bay efendi
  3. 2.
    Baraj altına düşmeyecek asla, çok çocuk değil bakabileceği, okutabileceği ve ülkesine ve kendisine yararlı olacak kadar çocuk yapıyorlar. Çomarları görüyoruz doğurup doğurup sokağa salıyor, k*rtlerden farkı kalmadı, ülkesinin kültüründen uzaklaşıp arap kültürünü benimseme, eğitim desen sıfır, genel kültür desen sıfır, bu kitleden herkes oy alır, yeter ki kullanmasını bil.
    3 -1 ... bay efendi
  4. 3.
    kemalistler sayesinde bir insanın kedi köpek kadar değerli olmadığına şahit oluyoruz.
    1 -1 ... rebel12
  5. 4.
    hayvanlara karşı olan sevgimizin ispatıdır. ayrıca, bomboş evde bir kedi veya köpek gerçekten iyi gelebiliyor. zaten çoluk çocuk da yapmıyoruz.

e anne babayı da huzurevine yerleştirdik. ne yapalım mecburen hayvan besliyoruz. evet.
    -3 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  6. 5.
    çomar sevgisi oluşsun diyedir. bi havla bakiim amcana !
    3 ... teflon
  7. 6.
    Bunu kötü gösteren dinci kesim hz. Muhammed'in uyuyan kedisinin uyanmaması için elbisesini kesmesini öyle bir anlatır ki inanamazsınız. Hayvan beslemek güzel bir şeydir. Hem onlar Allah'ın sessiz kulları değil mi? Evet.
    2 -1 ... lagavulinvebazlama
  8. 7.
    donsuz dincilerin tecavüzcü ve hırsız olması sorunsalı.
    5 -1 ... timur cengiz hulagu
  9. 8.
    içimizde fitne fesat beslemektense kedi köpek beslemek yeğdir.
    2 -1 ... portatifbaskan
  10. 9.
    Muhafazakar kesimin çocukları atatürkçü yetiştiği için gerek görmüyorlardır.
    1 -1 ... tenete