1. 1.
    bu ülkeyi kurarken çok kan döktü kemalistler. ama kendi ülkesinde kanlı bir isyan çıkartmayacak kadar da eğitimli akıllıdırlar.
    8 -3 ... balikesirli
  2. 2.
    Zamanında yapıldı. Oradan alışkanlık kaldı. Seviyoruz ne yapalım. Kemalistler boğmayı da sever. Severim.
    7 -1 ... asuman the ninja
  3. 3.
    Kurban bayramından bahsetmektedirler. Sanırım. Evet.
    2 -3 ... mukerrer
  4. 4.
    hah hah hah....atasına nankörlük edene n´apılırsa o yapılır. gereken neyse o yapılır.
    ... paganviodio
  5. 5.
    Ben kemalist değilim. Ak partiliyim. Ancak kendi ülkemin vatandaşıyla çatışacak kadar aptal değilim. ister ateist olsun ister kemalist. Hepsi bu ülke için birşeyler yapmaya çalışan insanlar.
    Siz iç savaş çığırtkanları başaramayacaksınız..
    3 ... zayice
  6. 6.
    Soysuz kanı dökmek bizde atasporudur kardeş. Bizdensen kaygılanmana gerek yok değilsen korkmakta haklısın.
    2 -2 ... mecburi istikamet
  7. 7.
    kemalistlerin kan dökeriz demeleri
    1 ... thirty eight
  8. 8.
    kavgada denmez. ayrıca kemalistler ordu olmasa radikal dincileri sokak çatışmasında yenemez. ben olaya nesnel bakıyorum, bunlar eline pala alıp insan doğrayacak tipler bunlar o gezinin naif, gözlüklü, kitap okuyan insanları bir şey yapamaz. o yüzden ben komünist ve anarşistlere oy veriyorum bu konuda. onlar genelde sürekli çatıştıkları için daha deneyimli oluyorlar.
    ayrıca halkı galyana getirmeyin please.
    1 -2 ... allah yok din yalan
  9. 9.
    kemalist değil, dese dese kemal-it tir o.
    2 -8 ... ask paylasilmaz
  10. 10.
    Boş laftır. Bu ülkede kanı sadece akp ci ve feto cular döker. Aslında ikiside aynı takım ama şu sıralar birbirlerine naz yapıyorlar.
    ... dinsiz kitapsiz kafir