bugün

altta ekleyeceğim görsele göz attıktan sonra eminim sizlerde bu konuda benimle hemfikir olacaksınız, kamalist dahi olsanız!

zira, "atatürk ilahtır" diyende var, "ataürk peygamberdir" diyende. ha bu arada, anıtkabir kıble, nutuk ise kutsal kitapmış!

görsel
Yahu ne idüğü belirsiz bir sürü kişinin notlarını almış yapıştırmışsın olmuş sana kafası karışık kemalist.

Şimdi bu düsturdan yola çıksak da ne idüğü belirsiz kişiler değil de bizzat milletvekili, belediye başkanı, gazetecilerin yazdıklarını, söylediklerini koysak ne olur?

Mesela Hüseyin Çelik'in "Cemaatin devleti ele geçirdiği iddialarına kargalar bile güler" demesi. Ne acı değil mi?
10 ülkede hergün birbirini katleden müslümanların kafaları epey derli toplu olmalı.
Bir insanın hicvin ne demek olduğunu bilmemesi, anlamaması ne acı,

Bir insanın bunu anlayıpta, anlamamaktan gelmesi ne kadar aşağılayıcı.
.
Ayrıca illa birşeye tapacaksam, bende 9 yaş sever bir Arap yerine, bir türkü tercih ederdim.
görsel
bu da, sözüm ona karşıtı da ağır mal lan..

otosaniyedeki çocukları kandırıyor sanki, algı yaratıyor ne idüğü belirsiz twit görselleriyle.

çok acınası lan.
ben namaz kılmayan, ama saygı duruşu yapan müslüman gördüm.

kafası bu kadar karisik olabilirdi ancak.

kemalistlere gelince; ataturke benzeyen adama paşam diyen mi ararsın, adamı görünce göz yaşlarına boğulan mı ararsın, at üstünde bu adami görünce alkışlayan mi ararsın. nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça.

edit; adam para kazanıyor bu işten.
(bkz: antikemalistlerin karışacak bir kafasının olmaması).
çapulcu tolga olayı özetlemiş zaten.
kafa karışıklı örnek vermek istiyorsa, ne idüğü belirsiz anonim hesapların kes-yapıştır mesajları yerine, resmi ve onaylı hesapların vakt-i zamanında fetullah gülen soytarısı için attığı mesajlardan dem vurması gereken yazar başlığı. yapamıyorsa da, allah affetsin diyerek geçmesi gereken yazar, zira ötesi çok ötede.
1975'de ölen nihal atsız'ın 1977'de doğan nagehan alçı'ya twitter'dan laf yetiştirdiğini görünce benim kafa bir gidip gelmedi değil.
bizim safımız belli, asıl kafası karışık olanlar kitaplarına mı, din adamlarına mı, yoksa cumhurbaşkanına mı inanması gerektiğini bilmeyenlerdir.