bugün

yahudi lobisinin f-35'lerini teslim ettirmediği standart bir türk gencinin asla anlam veremeyeceğidir. prime erbakan döneminde bile kemalist çeteleşmenin darbe yapacak kudrette olduğu ordu, israil ile ilişkilerini türm gerginliklere yağmen sıcak tutuyordu. adı ergenekon terör örgütü, balyoz, yakamoz, eldiven, sarıkız, ay ışığı darbe planlarıyla anılan eski genelkurmay başkanı ilker başbuğ hakeza ağlama duvarında çektirdiği fotolarla anılan biri. ekşi sözlük laik lobisinin israil muhipliğiyse herkesçe malum. türkiye'de yaşayan israil vatandaşları bile kemalistlerin neden israil'i bu kadar çok sevdiğine anlam veremiyor ki reddit'te başlığını bile açıyor. hasılı, kemalistlerdeki israil sevgisinin nereden geldiği akademik çerçevelerce araştırılmalı ve tez konusu yapılmalı.
görsel
F-35' i yahudi lobisi değil, erdoğan ve kurmaylarının aldığı s400 sayesinde unuttuk.
Lan şunu kafanıza yazın lan yazın aq!

1- O s400 u kurdun.
2- türk f-35 in var di mi... stealt... radara yakalanmaz dediğin...
3- mal gibi kendi uçağını vurmamak için s400 e tanımlaman lazım!
4- bunu yaptığında s400 f35 i görürse, yani görünmez denen uçağı, bilmem kaç yüz milyar dolarlık yatırımın anasını si ker sin!

5- diyelim faraza görmedi... neticede gene sen rus yapımı bir alete bu uçağın radar izini bokunu püsürünü gireceksin... bir nevi ruslara bir lutufta bulunacaksın!

Mal mı aq un natosu amerikası?!!!
Şimdi her şey aslında mısırın Osmanlı'dan kopmasından 1. Dünya savaşına gelen süreçte Arap ihanetleri ile başlıyor. Osmanlıcılık akımı bile bir noktada pan türkizm ve pan islamizm olarak bölünüyor. Sonrasında 1. Dünya savaşının sonuna doğru kafalarda iyice şu pekişiyor pan türkistlerde.

ihanete uğradık...

Şimdi birileri şey diyor Araplar ihanet etti de. Yunan da Bulgar da ihanet etti. Unuttukları detay. Osmanlı'da gayrimüslimler besleme iken Araplar evin oğlu sayılıyordu. Besleme ile evin oğlu arasında çok fark var. Gelen ihanet yunandan değil araptan gelince iş farklı oluyor. Şöyle bir savunma var. Hepsi ihanet etmedi ama bizden olanlar da vardı. Evet onların bir kısmını Hatay ile yanımıza aldık zaten. Mesele bu olmadı hiç. Mesele araptan da üst bir mesele mesele artık bir kan davasına döndü. PKK yı kim eğitir Suriye. Türkiye de bombaları patlatan radikal islamcı terör örgütlerini ve ekonomisine sızan yeşil sermayeyi kim finanse eder Arabistan. 1. Dünya Savaşı'nda bizi ısırmaya çalışan kim. Şerif Hüseyin ve faysal.

Hani diyorduk ya baas partisinin bayrağı armaları ürdünden Filistin'e Suriye'den ıraktan Mısır'a her yerde kendini gösteriyor diye.

Bu bayrak ilk nerenin bayrağı biliyor musunuz? Hicaz krallığının yani Şerif Hüseyin'in bayrağı.

Sonrasında k.... Faysal da aynı bayrağı değiştirip önce Suriye sonra ırak kralı oluyor.

Sonra baasçılar sosyalist bir pan arabist fikir ile çıksalar da ve krallıkları yıksalar da aynı bayrağı aynı mirası taşıyarak geliyorlar.

Şimdi israil konusuna gelelim. Bir bakıyoruz ki orta Doğu'da birileri çıkıyor ve bizim kadar dolmuşlar bunlara. Diyoruz ki yiğidim sen kimsin seni tanımak isterim. Ve israil'i tanıyoruz.

Ha israil %100 güvenilir bir müttefik değildir. Ama karşısında durduğumuz PKK sından cihatçı teröristine. Yeşil sermayesinden tarihi ihanetlerine bu ihanet ordularıdan bir tık daha güvenilirdir. Mesafeli bir sevgi bu.

Ayakları yere basan çıkar ortaklığına dayanan. Ve çıkarlar çerçevesinde.

Size de tavsiyemdir. israil'e ölüp bitmeyi tavsiye etmem ama o ihanet şebekesi pan arabist yamyamlarla iş tutmak yerine gelin daha makul bir seviye de kendi çıkarlarımızı koruyalım.
Bir arap ülkesinde turkleri sevmezler ama israil e gidin bak nasıl el üstünde tutulursunuz.
Çok sevdiğimiz falan yok, yalnızca ar*p denilen çöl farelerine kalın sokmasını takdirle karşılıyoruz.
ingiliz tohumlarının attığı iftira. Kişi kendinden bilir işi.
(bkz: yahudi cesaret madalyası) bize de vermediler diye sevmiyorlardır belki.

Kıskanıyo bence bu ibneler.... ondandır.
Arap taşşağı yalayanlar mı diyor bunu.
fazla analize gerek yok. yahudiler ve israil, her zaman türklerin dostu ve müttefiği olmuştur. yıllarca ermeni tasarısının geçmemesi, yahudi lobisinin kongre'deki gücü sayesinde olmuştur.

e tabii herkesin de bir yere kadar sabrı var. sen her yerde yahudi karşıtı konuşursan adamlar da bir yerde eeh yeter der.

dinciler yahudi sevmez ama ağababaları perde arkasından beraber her işi çevirir.
Kemalist vs değilim.
Ara edibüdü: Kemalist ne ise, herhalde kemal diye birisi Kemalizm diye bir ideoloji kitabı yazmış olmalı, bulursam okurum ve ne olduğunu anlarım.

Neyse, konuya dönersek israil'i sevmek için Kemalist olmaya gerek yok.
Tamamiyle islam düşmanlığı.

Dinini unutmayan Atatürkçüler, her daim zalimin karşısında durmayı bilir.

Sözde anti emperyalist kemalikler ise emperyalizmin yüzü abd & israil = abd = israil 'e aşk gazelleri okuyorlar.

iyi tamam hadi islam düşmanı olduğunuz için zalimleri çok seversiniz, eeee nerde kaldı anti-emperyalizm la gavatlar?

Bunlar islam düşmanlığını öyle benimsemiş ki, Yunanistan’ın aşırı sağ anti-islam ekstremistleri türk milletine müslüman oldukları için savaş açsa,
Yunan tarafında saf tutarlar.
sevseler bile akp'liler kadar çok sevmiyorlardır.....

israil'in en büyük düşmanı olan suriye'yi kim göçertti? akp göçertti tabii ki.... hem de israil'e tek kuruş para ve tek bir asker harcatmadan.. suriye'yi çökertmenin maddi manevi bütün bedelini türk halkının sırtına yıkarak...

kemalistlerin iktidarda olduğu zamanlara bakıyorum israil'e yapılmış bu derece büyük bir hizmet göremiyorum...
ya bu yobazboyların varolmayan bir şey varmış gibi başlık açması beni benden alıyor...

ya onu boşver de dincilerin çatır çatır birbirini becermesini anlat biraz...
başlığı açan yobaz şöyle düşündü her halde...

--kemalistler bizim gibi arapların götünü ve duzlu daşşaklarını yalamıyorlar.. e arabınki değilse kimin taşağını yalıyor bunlar? aaa buldum!! kesin israil'inkini yalıyorlardır.. hemen koşturup bi başlık açayım..

bebeyim anlayamadığın şey şu ki birilerinin daşşaklarını yalamadan da yaşamak mümkün.. ama siz köylülere anlatamıyoruz bu gerçeği...
Aç bakalım tarihte kim kime ne yapmış sonra neticelerini ingilizlere satıp bizi çöllerde öldürmüş..Kim gitmiş siyonistlerden cesaret madalyası almış?Ama sizin derdiniz başka zamanında dedeleriniz tarikat şeylerinin billurlarını avuçlarken Atatürk ve inanmış bir sürü güzel insan ülkeyi kurtarıyordu.O tarikat şeyhlerinin billurlarını avuçlayan dedelerinizi ve tarikat şeyhlerinin bir tarafına soktuğu kazık sizin gibileri bugün hala bağırtıyor.
Türk düşmanı hain Filistinli araplara hadlerini bildirmesi. Daha dün birinci dünya savaşında arkamızdan vurdular bu hainler yetmedi ingiliz askerleri türk askerlerinin gözlerine mil çekerken pişkin pişkin geldiler. Arap lawrence denen casus köpeğin gazıyla ayaklandılar. Arap'ın ihaneti hiçbir zaman bitmedi. israile bayılan yok ama israil, sen kendi ülkeni pkk, ışid vs... gibi terör örgütlerine nasıl savunuyorsan kendini savunuyor. Etrafında o kadar Arap devleti var bir tanesi Filistinli kardeşlerinizi umursamıyorken siz rte'nin siyasal islamcı saçma fikirlerine takılıp israil'i öcü gibi görüyorsunuz.

Edit: başlıkta s400 ve f35 sorunlarından bahsedilmiş. S400'leri aldığın halde kullanamaman ve parasını ödediğin f35'leri alamaman tamamen malum şahsın ve ekibinin dış politikadaki beceriksizliğidir. Parasını ödediğin silahları kullanamıyorsun özet bu sebebi ne baştakilerin beceriksizliği. Bu bile zaten oy vermemek için çok yeterli bir neden. Benim vergimle silah almış ancak ülkemi savunurken o silahı ve aracı kullanamıyorum elimde yok. Şu medya umarım seçimden sonra el değiştirir de beyni yıkanan bazı insanlar gerçekleri görür.
Erol mütercimlerin filistin araplarının neler yaptığını anlattığı videoyu daha önceden bahsedilen olayları bilseydiniz sizde israil yanlısı olurdunuz.

Erol mütercimler bir videosunda; savaş esiri osmanlı askerlerinin kollarının bacaklarının kesildiğini araplar sayesinde türlü türlü işgenceler yapıldığından bahsediyor. Kaynak olarakta ingiliz arşivlerini sunuyor, hatta vahşetin son bulmasj için ingilizlerin araya girdiğinden bahsediyor o kadar pislik bir topluluk. Osmanlıya ihanetle allah belalarını verdi ramazan geliyor yine her yıl olduğu gibi bir ton sıkıntı çekecekler.
Sizin gibi empeeyalist olmadıkları için isgalci bir zihniyyete sempati diymazlar.
öyle bi şey mi var amk.
Hayırdır, bir kemaliste çifte Yahudi nişanı verdiler de haberimiz mi yok?

Yoksa kemalistler israil'in baş düşmanı Suriye'nin parçalanmasına, elindeki kimyasal silahları teslim etmesine mi yardımcı oldular?

Keraneci pezevengi ise kalkmış bir Türk yunan harbinde hebe hübe diyor! Ulan yüzsüz pezevenk, varsayıma gerek yok, kafadarlarınızın Türk yunan harbinde neler yaptığını unutmuş değiliz. Keza Annan planı hesabı Kıbrıs'ı ruma kim peşkeş çekmeye kalktı, (bkz: egemen harekat planı)nı yunan'a kim servis etti, kozmik odayı abd ajanlarına kim teslim etti, onları da unutmuş değiliz.

Hepsinin hesabı çok ağır sorulacak...
Arabı mı sevsin? israilin bize zararı yok ki.
artık milletçe çok seviyoruz.
görsel

yakın zamana kadar her ay illa ki mü'min kardeşlerin "israil'i kınama kudüs'ü kurtarma" matineleri olur, yumruk sallarlardı. şu ahmet hakan'ın gençliği mesela. kudüs kurtuldu herhalde ki artık adını anan kalmadı.
görsel
Doğru mu bu kemalistler?. Kemalistlerin cevaplamasi gereken, soru ve ithamdır. Ben ne kemalistleri, ne israil'i, ne de araplari severim. aslında ben insan sevmim.