1. 1.
  enteresan kelimelerdir. çünkü bu insanlar düşmanı oldukları islama bile mertçe saldıramayacak kadar korkak oldukları için, islamı farklı isimlerle zikrederler. halbuki hakikatte hedef aldıkları islamın tam kendisidir.

  bunlardan bazıları;

  siyasal islam

  en bilinenlerinden biri budur. siyasal islam da ne demek amk? siyasetin islamla yapılması kötü ise cumhuriyetten önceki 650 yıllık osmanlı, 350 yıllık selçuklu devirlerimizi çöpe atmak lazım. çünkü hepsinin siyasetinde din yönlendiriciydi. allah bile ayetinde kendisi emrediyor ''allahın indirdiğiyle hükmetmeyenler kafirlerin ta kendileridir'' diye. buna rağmen kalkıp müslümanlara ''siyasal islamcı'' diye saldırmak ancak korkak kemalistlerin yapacağı bir iştir.

  arapperest-arap kültürü-arap götü yalayıcısı

  kesinlikle en alçakçası budur. onlara göre islamiyet arap kültürüdür. dolayısı ile müslümanlar da arap kültürünün bir ürünüdür. halbuki bunun hiçbir mantığı falan yoktur. avrupada türk demek müslüman demektir. hele bir asır evveline kadar bu behemehal böyledir. ama bunlar gene islama düşmanlıklarını açıktan belli ederler. arapçılık marapçılık falan derler ama gene dümdüz saldırırlar. öyle alçakça falan dememin sebebi başka bir millete dalkavuklukla suçlamasından dolayıdır.

  dinci

  en anlamlandıramadığım kelime de budur. dinci nedir amk? benim bildiğim ortaokulda din hocasına dinci denirdi.

  yobaz

  islamcı

  çomar

  vb. vb.

  bunları kullanan insan, bilinki %99 değil %100 islamı hedef alıyor.
  10 -8 ... jeffrey dahmer
 2. 2.
  (bkz: allahçı)
  -7 ... golazo
 3. 3.
  kemalistlerin islam yerine uydurduğu kelimeler
  3 -5 ... organik troll
 4. 4.
  Gerici var bide.
  2 -2 ... imperium turcicum
 5. 5.
  kemalistler böyle birşey yapma gayreti içinde olmazlar. lakin zaten kendi uydurduğunuz göt kılı kadar başarılı bir kelime de ortaya çıkmamış hani.

  bence böyle devam edin.
  4 -3 ... noxeca
 6. 6.
  dini alet ettiniz her yeri okullara siyasete yakında sans oyunlarınada el atarsınız.
  2 -1 ... starwashotoyikamadakieleman