bugün

moron düzeyindedir. burda adı lazım olmayan biri bu tanımımı gerçekten haklı çıkartıyor. devam etsin, gülüyoruz eğleniyoruz okuyarak.
Akplilerin iq seviyesinden fazla olduğunu dünkü nobel ödülünde de görmüş olduk.
(bkz: okuyom ben yaa)

yüksektir. o kadar yüksekki yükseklik korkusu olanları intahar ediyor.*

kapak sağlam alan alsın
atatürk sevgisi ve onun yolundan ilerleme sevdasıyla dolu gerçek kemalistler için bir hayli yüksektir.

fakat şu andaki terörist destekçisi chp ye oy verip de sırf bu sebepten dolayı

"ben kemalistim" diyenler için ise büyük ihtimalle ayakkabı numaramdan bile düşüktür.
(bkz: ilk fen nobelimizi bir kemalistin alması)
Bol bol içki içmekten dolayı çift hanelerde gezen seviyedir.

Hoş içmedikleri zaman da birsey farketmiyor yani.
vatana ihanet edecek kadar düşük değildir. o kadar da değil lan!
iki günde bir kandırılan lidere kul köle olan çomolara oranla yüksektir sanırım.

En azından kanmıyor ve yeri geldiğinde kendi liderlerini eleştirmekten de geri durmuyorlar.

Onu geç de bu siyasal islamcı arsızlığına nasıl bir çözüm getireceğiz?
Deniz seviyesinden hallicedir.
Kemalist diye bişey yok. Bu ülkeyi kuran adama saygı duymak zorundasın duymayacaksan Siktir git. Bu bi siyasi düşünce değildir
zekatı 40 şakirte yetecek kadardır.
görsel
o çookh zeki dünya stratejisinden anlayan ak partililerle kıyaslayamayız sanırım...

Hele ki akp mitingi ile chp mitingini kıyaslayınca o çokhhh zeki ak partililerin hepsinin yüksek lisans derecesinde olduğunu da görürüz..

Zaten iki grubu kıyaslayınca aslında chp tabanı esnaflıktan anlamayacağı için üniversite okumuştur. Zeki ak partili ise ticaretle zengin olacağın bilir...

Hülooğ nun anlamını hiç açıklamama gerek yok chp tabanı anlamaz!?!?!

ak partili üniversiteye giderek ya da kitap alıp okuyarak kafasını karıstırmaz. O doğuştan zekidir ve bütün bilgiler anasının a.. karnındayken beynine girer...

Kıyaslama budur.
sürekli kandırılanlardan ötededir.
oyunu 2 makarna 1 kömüre satmayan, portakal kesip lale doğrayan, çinli diye kırgız dövmeyen kandırılması zor seviyededir.
kim ki onlar- biz atatürkçüyüz, kemalist lafını atatürkçüleri itibarsızlaştırmak için 1.dünya savaşı esnasında ingilizler uydurmuştur.

her kim kemalist lafını ağzına doluyorsa o, bir emperyalist köpeğidir.
45 numara olan Ayakkabı numaramın üstünde bir iq ya sahip kemalist olabileceğine ihtimal vermiyorum. Zaten olsaydı kemalist olmazdı.
Fikir akımlarını tümden aynı seviyesizlikte görmek ne kadar garabetse akside tutuculuktan öte gitmez notunu düştükten sonra..
Kemalistlerin eline cumhuriyet sunulmamış sâdece emânet edilmiştir. Osmanlının son zamanları ve cumhuriyet dönemi boyunca hâkimiyet hiç bir zaman bu ülkenin erklerinin elinde olmadı. Batılı bâtıl sistem ortak olabileceği kuklalar kullandı genelde. Din, cumhuriyetçilik, laiklik, son yirmi yıldır demokrasi kavramları öne çıksa da sistemin hınzır iştahı sebebi ile isimlerin değişmesi bir beis olmadı ve hepsini az veya çok kullanmayı bildiler itiraz edenlerin de sonu pek güzel olmadı.
Savaşlarla bu ülkenin yabancılardan kurtulduğunu zanneden okumuş insan hâlâ varsa bilmeliler ki Mısır'da, Suriye'de ve bir çok ülkede adamlar savaşmadan çıktılar zâten. Yeni dünyâ sisteminde halkları direkt olarak yönetmekten ziyâde anlaşmalı erkler vâsıtası ile idâre eden adını ne koyduğunuzu bilemediğim bu kuvvetler Türkiye'de darbelerle veya etkin oldukları yerel imkanlar ile balans ayarlarını pekâla yaptılar.
Velhâsıl hakâret etme gayretinde olduğunuz kemalistlerinde, âdâba mugayir sözlerinizle küfretmeye çalıştığınız (ki hakedip haketmemesi mesele değildir, söz sahibinin ederi kadardır, sizin ederinizi siz bilirsiniz.) Düne kadar Allah dostu, bu gün Allah düşmânı yarın ne ilan edileceği belli olmayan kişilerde kullanılmaktan öteye pek gidememişlerdir diye zannediyorum.
hayattaki tek amacı kendi gibi düşünmeyen insanları aşağılamak olan zavallı düşüncelere sahip insanların düşük olduğunu zannettiği seviyedir. ha bu ülkede içkili mekanda ağzında sigara bi elinde bira bir elinde meme gitar eşliğinde izmir marşı çalıp söyleyen sözümona atatürkçüler de var gözümle gördüm. türlü türlü eleştirilmeyi hakediyolar. okumaz etmez. bağnaz bir karşı görüşlü insandan farkı yok gözümde. demem o ki bu iq seviyesini belirlemeye kalkan kişilerin iq su buna yetmeyecek.