bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yılmaz özdil yazılarını anlayana deyip facebook'ta paylaşan adamların garip huyu. *
    3 -4 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    Ayyas bi sairi idol kabul ederlerse olacagi o.

Bunlar zamaninda nazim hikmet i vatan haibi ilan etmislerdi. Simdi gotunu yaliyorlar.
    3 -4 ... frekans
  3. 3.
    Can YÜCEL bu başlığa önceden cevap vermiştir
    Bana küfür etme diyorlar usülsüz,
    Lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?
    17 ... marjinal adam
  4. 4.
    3 kurşun yiyip ölmeyen, ışınlanan, deli olduğu anlaşılınca hapse tıkılan said kürdiye tapmaktansa neyzen tevfiği baş tacı yapmak daha şereflidir.
    ... sehnsucht
  5. 5.
    Adamın biri diye başlar ya işte ondan. Yine adamın biri durmadan küfür edermiş.KIarısı isyanları oynamış "yeter artık kes şu küfür etmeyi" demiş.Ama bakmış olmuyor o da küfüre başlamış.Adam karısının küfrettiğini duyunca " .Bak sen de küfür ediyorsun her şey güzel ama makamını tutturamıyorsun be canım" demiş.
    1 -1 ... kurtkedisi
  6. 6.
    MÜSLÜMANLARIN HER NAMAZ KILIP ORUÇ TUTANI MÜSLÜMAN SANMASI GiBiDiR. ÖZELLiKLE GÜNÜMÜZDE ŞAHSi MENFAATLERi iÇiN DiN TACiRLiĞi YAPAN SiYASiLERiN MÜSLÜMANLIĞI BUNA APAÇIK ÖRNEKTiR.

(bkz: münafık)
    2 ... birdy
  7. 7.
    aynada yüzünü gören şakirt başlığı... başbakana bak küfür neymiş öğren lan.. adamın suratı bile küfür.
    -1 ... ecel
  8. 8.
    dincilerin her kendinden olmayanı kemalist sanması yuzdesinden daha düşük bir yüzdedir.

ona bakarsan, futbol maçlarında bütün stad küfreder, tutup lavuk gibi hepsini şair mi sanıyomuşuz yani?..

insan biraz da tutarlı olmalı.
    1 -1 ... paganviodio
  9. 9.
    hede hödödür. yahu ben anlamıyorum bu mükemmel yazar triplerini sol taraf başlıklarda "kemalistlerin şöle olması, dincilerin böle olması, Kürtlerin şunu sevmesi, Türklerin böle olması..."başka bişi yok anasını satıyım. bu ne lan, sıçarken mi başlık açıyonuz bilader?
    1 ... senleyadasensiz
  10. 10.
    can yücel bu başlığa önceden cevap vermiştir
    bana küfür etme diyorlar usülsüz,
    lan bu kadar orospu çocuğunu nasıl anlatayım küfürsüz?

bu şiiri yazan şair ne güzel şairdir.
    Bu şiiri entrysine konu eden yazar ne güzel yazardır.
    3 -3 ... ezio audisomething
kapat