bugün

Başlık sığmadığı için eksik yazmak zorunda kaldım.Başlığın tam hali Kemalistlerin erkekleri kadınlaştırması ve tersinden düşünecek olursak kadınları da erkeksileştirmesi olacak.

Son zamanlarda tüm dünya genelinde bu olgu daha da görünür olmaya başladı. Tayt giyen,makyaj yapan erkekler, bağırmayan, kızmayan,sinirlenmeyen,eşini koruyamayan, lamba dahi takamayan ağır iş nedir bilmeyen hanımcı erkekler gözle görülür bir şekilde artış gösterdi.

Edit: toplumsal rollerin değişmeye başladığını bunun da bir medeniyet göstergesini olduğunu iddia eden kemalistlere binayen diyorum ki yukarıda saydığım tüm şeyler erkeğin testeron seviyesinin düşük olması ve bunun da büyük bir problem olduğı sonucu ile doğru orantılı bir olgu.

Neden kemalistleri suçladığıma gelecek olursak salt kadın erkek eşitliğini savunan ve destekleyen onlar. Kadınların ve erkeklerin her işi yapabildiğini iddia eden !!! de onlar.
Ben de bağıra bağıra diyorum ki kadın ve erkek eşit değildir. Elma ve armut gibi birbirlerinden farklıdırlar.
Ne zamanki elmalarla armutları aynı sepette toplamaya kalkarsanız işte orada hata yaparsınız.
kendini armut olarak gören kişilerin tırt tespitidir.

evet armutçum..
Ama Kemalistlerin seni adam edememesi.
o zaman sözlüğe kadınlaştırılmış bir kemalist bırakalım.

http://www.youtube.com/watch?v=695FKt4nxis