1. 1.
  son zamanlarda sıkça rastlıyorum. kardeşim (lafın gelişi) eksiyi basınca cevap vermiş olmuyorsun. eksi atmaktan başka icraatınız yok.
  1 -14 ... ehli sunnet
 2. 2.
  Soruyu soran kişinin haklılığını gösteren bir tepkidir.

  Ya küfür ediyorlar ya da eksi verip susuyorlar. Herhangi bir objektif cevap vermekten acizler.Ne ezik bir güruh bunlar ya. Hahaha.
  -3 ... 73696b696369
 3. 4.
  ömrümüzü ehlisülük ahmak trollere cevap vererek geçiremeyiz.

  Atatürk zaten sana da dedene de babana da yeteri kadar cevap vermiş, sen çekip çıkaramıyorsun içindeki kini, zavallılığı.
  5 -3 ... asuregibisurat
 4. 4.
  kemalestlerin yetenekli olduğu tek konudur. evet..
  3 -2 ... cihaner
 5. 5.
  aaaa niye vermeyelim, biz güce tapan akpopo muyuz?

  benim şahsen eskiden trolleme olayını bilmiyodum,sazan gibi her oltaya atlıyodum, verdiğim cevapları bastırsan, bayaa bi kitap olur.

  üstelik lafı da gediğine koyarım, ben. sözlükte bilen bilir beni. ondan sonra, ne eksi vermesi, özelden hakaretler, bilmemneler...

  yani diyeceğim o ki, akpopolarla o bakımdan kimse yarışamaz.
  5 -1 ... paganviodio
 6. 6.
  eksiyi verip diyorum ki: türkiye de kemalizm diye bir terim yoktur. atatürk ilke ve inkilaplarına ve kurucu temellere sahip çıkmaya çalışan kesim vardır. nasıl ki kemalist dediğiniz insanlar, zamanında fetullahhist, saidnursist, kadirist (mısırlıoğlu muydu) takmadıysa sizlerde yapmayınız.
  -1 ... sacredspirid
 7. 7.
  ilk entry 12 eksi.
  ... ehli sunnet
 8. 8.
  çomarca bilmediğimizden olabilir.
  3 -1 ... munir bey
 9. 9.
  istersek cevap veririz ama sonra ağlarsınız da bizi çaylak yaparsınız diye çekiniyoruz.
  1 -1 ... efendi hitler
 10. 10.
  Cevap versek ne olacak ki! Anlayacak kapasiteniz mi var! Şimdi de, bu yazdığıma "ahanda işte, hakaret etmeyi biliyorlar bir tek" gibi düşünceler besleyeceksiniz. Biliyorum. işte o yüzden susuyorum. Benim parmaklarım da dilim de sizden değerli, neyine laf anlatayım. Gider humusun içinden bir solucan çıkarır, karşıma oturtup anlatırım daha iyi.
  ... heisenburger