1. 1.
    henüz bilen yoktur. kemalizm zihniyetli insanın tek bildiği içki eğlence gezmedir.
    1 -10 ... vito carleone
  2. 2.
    kuran okumayı biliyorum yeterli midir?
    1 -1 ... pislik yazar
  3. 3.
    Yok gibidir. Supanekeyi bile zar zor bilirler.
    3 -6 ... inzaghigi
  4. 4.
    laik ve çağdaş bireyler olarak bizden 1400 yıl önce yazılmış bir kitaba ait bölümleri bilmemizi beklemeniz yobaz ve batıl düşüncenizin bir ürünüdür ve boşuna size yobaz demiyoruz.
    2 -5 ... 25 eylul 2017
  5. 5.
    Kuranida biliyorum. Surelerde dahil yani kardeş. Akpli olup namaz kilmayan milyon tane vatandas var. Birde onlarin dinini imanını yokla istersen
    -1 ... uykuhuzurverir
  6. 6.
    uzun marlboro sevdalısı puştperestleri zerre ilgilendirmeyen süper doğa olayı.
    1 ... evil must be punished
  7. 7.
    fatiha, süpaneke, ihlas, ayet-el kürsi, tahiyyat.

sadece bunlar. o da ilkokulda inek öğrenci olmanın faydaları denilebilir.

haa bu arada ilkokulda din sözlüsünde ben bunları şakır şakır okurken eveleyip geveleyen yarım akıllılar bugün ağır dinci kesilimişler.

not: tabi ki ateistim.
    1 ... shah caspian
  8. 8.
    namaz kılmaya yetecek kadar bilinen surelerdir.

eğer "kemalistler" "sure" bilmiyorsa bunu "zorunlu din eğitimi" veren zihniyetinize bir danışın.demek ki bir boka yaramıyor sizin bu eğitimler.

içimizdeki vahhabiler adam olmuş,milletin imanını sorguluyor.
    1 -1 ... bugun variz yarin yokuz
  9. 9.
    kemalist değilim. müslüman da değilim. ama namaz sureleri ve dualarının dışında yasin suresinin ilk yarım sayfasını ezbere bilirim. eski yazı okumayı da bilirim. kaç müslüman bundan fazlasını biliyor? önce bir bunu eleştirin isterseniz.
    1 -1 ... hybris
  10. 10.
    Suizandan bihaber söylem.
    Ula bilsen ki tek kişi dahi bilse bunun sana dönüşünün ne denli ağır olacak o cehaletini yansıtmazsın.
    Not: Kemalist ve seven biri degilim
    -1 ... tiyansan