bugün

red edilemeyecek, sadece 6ıncı filo gibi olaganüstü bir örnekle ancak ve ancak karşı çıkılabilecek gerçekliktir..

islamla uzaktan yakından alakası olmayan ibrahim kaypakkayanın da iddiası tespiti bu yöndedir..

gelelim konumuza, biz tıpta buna " yavuz hırsızın ev sahibini bastırması sendromu " diyoruz, bu sendromdan muzdarip kişilerin hırsızken ev sahibini suçlamalarındaki temel mantık kendi hırsızlıklarının gözükmesinin istenmemesidir. yani düşününsene bir cinayet işlendiginde en az biz aglayıp sızlayandan bu durumdan şikayetçi olandan şüpheleniriz, bazen cinayeti işleyen de o çıkar..

burda da aynı durum var..

lafa geldi mi mangalda kül bırakmayan hop oturtup hop kaldıran 7 düveli sikip atan olmadı bir de bebek mayami yapan bunlar..

ama iş icraata gelince bakıyorsun aaaa hiç bir şey göremiyorsun..

yahu icraatı geçtim bu iş zaten kemalistlerin fıtratına aykırı..

şimdi akıl var mantık var batı emperyalizmi ortalıkta dinin emrini yerine getirerek kendi anladıgı oranda kapananların mı bu ülkede çogunluk olup iktidara gelmesini ister,

yoksa best model yarışmacılarına taş çıkaran şekilde giyinen seküler bir hayat yaşıyan insanların mı çogunluk olmasını ve iktidara gelmesini ister..

akıl var mantık var, ha batı emperyalizmi her zaman seküler hükümetleri mi destekliyor asla aksine daha muhafazakar hükümetleri destekliyor çogunlukla tabi her zaman degil.

ama bu ülkede seküler bir hayatın yeşermesini devam etmesini istiyorlar, hükümet muhafazakarlarda iktidar ve yaşamın her alanı sekülerler de kalsınlar istiyorlar..

akıl var fikir var zaten batı emperyalizminin bu cografya da sattıgı şey sekülerizm..

bugün bu cografya da bir grup başka gruba baskı uygularken batının tek tereddütü acaba sekülerler yani kemalistlere bir şey oluyor mu oluyor..

örnek isteyen vatan partisinin bilmem hangi yönetim üyesinin sanırım perinçegin damadı olacak fransız tvsindeki konuşmasına baksın..

adam kemalistlere herhangi bir şey yapılmıyor diye savunma çekiyor inanılır gibi degil..

tekrar saptıgımız konuya dönersek..

biz batı emperyalizmine karşıyız.

tamam da neyine..

batı emperyalizmin propaganda amaçlı bu cografyada öne sürdügü her şeyi destekliyrosun..

bak puta tapsan ona da bir şey demiyecegim zira batı emperyalizmi bırak putu herhangi bir şeye tapılmasına bile artık tahammül gösteremez halde, içi boş bir ateizmi pazarlamakla meşgul.. puta tapsanız diyecegim ki batı emperyalizmine karşı kafa tutup inançlı kalıyorlar..

yok anam yok..

sizin nereniz hangi icraatınız batı emperyalizmine karşı..

onları yendik batı emperyalizmine bu yüzden karşıyız..

iyi de ben de yendim diyorum..

onu geçiyorum batı emperyalizminin bizi yendigi zaman yapacaklarını sen zaten hayatının ideolojisi algılamışsın..

eee mesele ne..
haziktir..."kahraman amerikan askerinin başarılı olması için dua edeceğim" diyen, şimdi kendisini "yerli ve milli sanan" reyiz diil miydi?...
tabi bu muhtaciyet " bide bize laf ediyorlar ulan sizin adamınız gol diyor aman emperyalizme övgü düzüyor bize mi yamıyorsunuz bu durumu " diyerek bertaraf ediliyor ki güler misiniz aglar mısınız..

bir üstteki arkadaşa ithafen götünden element uydurmana gerek yok destekledigim rte çogu zaman abd destekçisi olmuştur, bu yadırgadıgım durum degil zira iktidar amerikanın iki dudagının arasındadır ki bunu bu hale getiren de sizlersiniz. bir muhafazakar lider iktidara yürümek istediginden batıdan icazet almak zorunda kalıyor veya seküler bir lider örnek k.knın sürekli amerikaya gitmesi..

meseleye böyle sikko bir yerden bakmanın anlamı yok yani.

ki bu drumda sizin ülkeyi batı emperyalizmine peşkeş çektiginiz gerçegini degiştirmiyor..

ne diyor adamlar içkimize karışıyrolar,, yahu biri senin içkine karışacak olsa zaten sen bunu engelleyemesin, veya hayatına falan karışsa..

sen bunu nasıl saglıyorsun yani meydan okumayı içkine dokununca ortalıgı ayaga nasıl kaldırıyorsun çünkü arkanda seni destekleyen bir batı var..

bugün bizimkiler ya allah bismillah diye sokaga çıksa gericiler sokaga çıktı diye manşet atacak bir washington post var bırak hürriyeti..

adamlar kıbrısta eylem düzenlendi seküler kıbrıslılar dinci t.c hükümetinin baskılarına başkaldırı olarak başlıga çektiler, ben böyle şerefsizlik görmedim..

velhasıl kelam isteseniz de istemeseniz de batı emperyalizmine muhtaç olacaksınız..

bu muhtaciyet de sizi kurtarmayacak..

iktidarı ilelebete bir gün kaybedeceksiniz er ya da geç..
güncel Önemli Başlıklar