1. 1.
  (bkz: üzgün altı ok)

  bu sabah, krop atletimle kompile ettiyim (beyaz) siyah taytımı giyip yürüyüş yapmak için evden çıktığımda dikkatimi çekti kemalist kardeşlerim. ışıklı partimizin adayları regayip kandil kutlamalı seçim afişi şeapmışlardı.

  "hıh yabozlara bah hele, yine dini sümkürüyollar. bu ışıklı semtten size oy çıkar mı hiç ayol" diyerek tepkime gösterdim.

  aqepe seçim afişi sandım anlıycaanız.

  tam o esnada karşıdan gelen yakışıklının haşofmanından belli olan penisine iliştiyi için gözüm afişe veremedim dikkatimi. oldukça iriydi zira. (aqepeli olabilir) ardından istemsizce afişe kaydı gözüm lakin o da ne!

  afiş bildiyin bizim ışıklı parti adayımıza ayitti. beynimden vurulmuşa döndüm o an, şoke oldum. ışıklı parti adayımız alenen arap adetleri üzerinden oy qasmaya çalışıyordu. "redayip qandiliniz mübarek olsun" diyerek.

  48 kilo ağırlığında bembeyaz, parlak, tüğsüz fücudum gerildi adeta. bir titreme geldi, zira obsesif kompuresör bozukluğu hastasıyım. çoq ışıklı bir hastalıq, cayiller bilmez. onlar genelde siroz, karaciyer kanseri falan olurlar.

  panik tatak da var üstelik. hofff! dediyim gibi, kırizim tuttu. öylece kalakaldım, sonra bir yakışıklının "bağyan bağyan kendinize qelir misiniz" demesiyle normale döndüm. şu an evdeyim, hırkamın qolları avuçlarımın içinde.

  öle camdan boş boş bakıp qahvemi içiyorum. hoff tayyib hofff! hep senin yüzünden, baq ne hallere düştü paşamın partisi. neyse, umarım bu kolpa kandil kutlaması işe yarar, çomarlar bunları yerde ülkeyi ele geçiririz.

  aqsi halde bu ülkede yaşanmaz babalar. evet.

  https://www.haberler.com/...-kutladi-11811825-haberi/
  3 -1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 2. 3.
  0:00 2:14
  1 -3 ... paganviodio