1. 1.
  boş çabadır. ama durun ben size adolf hitler'le mustafa kemal'in benzerliklerini söyleyeyim.

  mustafa kemal de, hitler de kayıtsız şartsız diktatördür. partilerinde kendilerinden başka kimsenin sözü geçmez. bu arada şunu da söyleyeyim mustafa kemale diktatör demek suç değildir. suç olsaydı en başta ateist celal şengör'e soruşturma açılırdı. adam dahi diktatör diye kitap yazdı. neyse devam edelim.

  hitler iktidara geldiğinin ilk yılı, koalisyon kurduğu parti dahil bütün partileri kapattırmıştır. mustafa kemal de beraber milli mücadeleyi verdiği meclisi, savaşın bitiminin ilk yılı dolmadan, 29 mart 1923'de feshetmiştir. ve bütün muhaliflerini dağıtmıştır.

  hitlerin meşhur ''uzun bıçaklar gecesi'' vardır. bizimkinin ise ''150'likler'' listesi.

  hitler de kafatası ölçtürmüştür, mustafa kemal de. ikisi de aşırı milliyetçidir.

  ikisi de ele geçirdikleri ülkelerin milliyetinden değildir. mustafa kemal yahudi, adolf hitler avusturyalıdır.

  ikisinin de siyasetten anlamaz. hitler 2. dünya savaşını biraz da siyasi beceriksizliğinden kaybetmiştir. mustafa kemal'i de 16 yıllık saltanatı boyunca kimse ziyaret bile etmemiştir. ingiliz kralı istanbula turistlik gelmiştir o ayrı. mustafa kemal'in kendisi ankaradan kalkıp onun yanına gitmiştir.

  ikisinin de etrafında bir tane liyakat adamı yoktur. varsa yoksa dalkavukluk adamları. gerçi kendilerinin de oturdukları koltukları ne kadar hakettikleri şüphelidir.

  her şeye rağmen hitler kötü de olsa dünya markasıdır. dünyada kötülüğün sembolü olmak da, en az iyiliğin sembolü olmak kadar büyük bir başarıdır, hatta daha fazla. mustafa kemal o bile değildir.

  mustafa kemal'in dünya sahnesindeki rolünü, hitler'in rolüyle kıyaslarsak. hitler justinianus ise mustafa kemal prokopius'dur.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/1650068/+
  4 -13 ... jeffrey dahmer
 2. 2.
  Hitlerin kitabını okuyun. Propaganda ile ilgili söylediklerini inceleyin. Akpnin propagamda sisteminin bundan çakma olduğunu anlayacaksınız. Yani akpyi nsipye benzetmeye çalışmaya gerek yok ki zaten aynılar.

  Parti tüzüklerini de karşılaştırın lider anlayışlarını da.
  5 -3 ... yok herif
 3. 3.
  Peki tüm Avrupa ülkelerinin Erdoğan'ı faşist olarak görmesi ve bir ülke başkanının karısının Emine Erdoğan a diktatör psikolojisi adlı kitabı hediye etmesi ama rte nin de emine Erdoğanında ingilizce bilmedikleri için kitabı bir hediye sanıp gülerek almalarına ne demeli?
  Veyahut alman karikatüristlerin Erdoğan'a dalga geçmelerine ne demeli? Ha evet doğru onlar reyiz'i kıskanıyorlardı değilmi.
  5 -1 ... hayaletizm1
 4. 4.
  yine bir (bkz: at yalanı sikeyim inananı) vakası. yine aynı zihniyet, yine aynı boş beleş organizma.

  her kelimesi tamamen yalan ve iftira. gülün geçin. yeniden çaylak olana dek katlanacağız. ne yapalım, moderasyon böyle.
  3 -1 ... noxeca
 5. 5.
  gazi mareşal başkomutan hazreti mustafa kemal atatürk

  sabatayın torunlarını böyle kudurtur işte, kudurun.

  https://video.uludagsozluk.com/v/chazsmyr-dhuunyl-118588/

  1 ... timur cengiz hulagu
 6. 6.
  mustafa kemal değil amınoğlu başkomutan mareşal mustafa kemal atatürk.

  tabi önce abdest alıp destur çekiyorsun o ağzını yamultmasınlar diye.
  2 -3 ... munir bey
 7. 7.
  Naziler üretime destek verirdi fabrikalar açardı.
  ... vexillarius rex
 8. 8.
  seri katil ve tecavüzcünün açacağı başlığı ve açıklamalarının bir boka yaramayacağını nick ini görünce anlıyor ve diğer değerli başlıklara geçiyoruz arkadaşlar, boşuna uğraşmayın bu pisliklerle.
  ... arman
 9. 9.
  mustafa kemal atatürk ile ilgili iddiaların(kafatası ölçtürmesi gibi) ispatı burada iddia sahipleri tarafından yapılamıyorsa, diyecek pek bir şey kalmıyor.
  ... atabaka
 10. 10.
  ''mustafa kemal yahudi''ye kadar gülüp eğleniyordum. daha sonrasını okumaya dahi tenezzül etmedim. arkadaşlar bunların tek amacı tahrik etmek. yalan yanlış bilgilerle tarihimizi çarpıtmak. adam sadece yafta yapıştırıyor, ithamlarda bulunuyor. hiçbir kaynak yok. böylelerini donuzlayın, arkanıza bile bakmayın.

  Ayrıyetten değinmeden edemeyeceğim, yalaka olan müslüman ülkeler dışında tüm dünyada erdoğan bir diktatör olarak lanse ediliyor. Haberin var mı? Tüm sülalesini devletin koltuklarına oturtan birinden bahsediyoruz. Ne yiyip ne içeceğimize dahi karışan birinden...
  3 -1 ... lennonmccartney