1. 1.
  valla zamanında batıya özeniyordu liderleri niye devam etmedilerse.
  -1 ... maco cugara
 2. 2.
  ülkedeki tüm atatürk büstlerinin menderes döneminde yapıldığını bilmeyen bilsede işine gelmeyen vatandaşların hezeyanlarından biridir..
  2 ... promocemo
 3. 3.
  ayrıca büst yapmanın maliyeti 1000 odalı saray yapmanın maliyetinin yanında esamesi bile okunmaz..
  -1 ... promocemo
 4. 4.
  son 16 senedir mars gezegeninde yaşayan bireylerin ibretlik iddiasıdır.

  her şey 2002 senesinde başladı. malum parti iktidara geldikten sonra sanayi ve teknolojide büyük atılımlar yaptık. sonrasını biliyorsunuz zaten önce dünyanın yörüngesinde milli uzay aracımız atlangoç ile halay çektik sonra marsa yerleştik..

  ulan en büyük icraatları hukuksuzca bir saray yapmak olan yap işlet devret adı altında her gün her birimizin sırtına "garantisi verilen araç sayısına" ulaşılamadığı için deve yükü ile borç yüklemek olan köprüler / geçitler yapmak olan adamlar kalkmış atatürk büstlerinden falan bahsediyor. cumhuriyetin kuruluşundan beri o büstlere harcanan paraları toplasan 1 günlük o garantisi verilen sayıya ulaşılamayan araçlara ödenen paraya ve sarayın 1 günlük elektrik masrafına denk gelmez..
  4 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  ulan paşa´nın yaptığı fabrikaları 15 yıldır satıyosunuz, bi de "cehape ne yaptı, ne dikili ağacı var da konuşuyo?"diyen tiplemeleri alkışlıyosunuz.

  o sattığınız "dikili ağaçları" kim yaptı, kodumunun çocukları?...ne kadar gerizekalısınız lan siz?...

  hangi limanı kurdunuz, hangi fabrikayı kurdunuz da, neyin lafını ediyosunuz?...

  senin tipleme türkiye´yi devraldığında bir litre benzin, 1 lira 39 kuruştu. şimdi kaç para ulan beyinsiz akgöt?...

  hiçbi şeye kafan basmıyo mu lan senin?

  kim kime yük oluyo hani? etin kilosu kaç paraydı, şimdi kaç para? türkiyenin borcu 2002 de 130 milyar dolardı, şimdi olmuş 440 milyar dolar olmuş...

  somut konuşcaksın koçum, yoksa itekliyiveririm söylediğin lafları ananın kukusuna...o aradaki 300 milyar dolar borcu, senin ekonomi bakanın bile nasıl ödeyeceğini bilmiyo. reyiz dediğin tipleme "özeleştiri"adı altında utanmadan çıkıp ,şura mura ayağına "böyle mi olmalıydı, bu ülke bu hale mi gelmeliydi?" diyo...

  demiyo mu ulan kodumunun akgötü? demiyo mu?...

  koçum o boşu boşuna yaptığın 300 milyar dolar borcu, herşeyini de satıyosun, neyle ödiyceksin lan sen?..beyinsiz çomar !! neyle ödiyceksin?...

  samanı bile ithal ediyosun olm sen...

  kim kime yük oluyo?...sen bize yük oluyosun...

  adamsan de bakiim bana , o sattığın şeyleri senin tipleme yapmadı, hala nası "bizden başka kimse bişey yapmadı" diyebiliyosun? onu diyeni nası alkışlayabiliyosun?

  demek ki gerizekalısın- yaptığın borç, fiyatlar ortada. onları görmeyip bunları alkışlıyosan, sen aptal bi adam olmalısın.
  3 -2 ... paganviodio
 6. 6.
  bu kemalistler de abd'nin sscb veya islam algısı gibi bir şey oldu..

  her şey iktidarın elinde zaten..

  istese iki günde kerhaneleri kapatır ve harfleri değiştirir.

  biz böyle devam edersek ülke de kalmayacak ztn ak.

  dinci, atatürkçü, dinsiz tüm yobazlar birdir.

  karşı komşu bile olsan bünyene dokunur, deli olursun
  ... do re mi fa ha ha ha
 7. 7.
  Buz gibi gerçek, evet yıllardır bu ülkenin fakir halklarını özellikle de fakir Kürt halkını söndürüp ülkenin tüm kaynaklarını kendinize bağladınız, tabiri caizse vidanjör gibi kendinize çekip ülkeyi hortumladınız yeter artık, buradan tüm Kemalistlere sesleniyorum, “ yallah Selanik’e”.
  -1 ... 25 eylul 2017
 8. 8.
  bir gün bakıp utanırsın belki bu yazdığından be amcık herif milyonların hayatını çalıyorsunuz sonra yavşakça konuşuyorsunuz.
  -1 ... cenkiss