1. 1.
    öncelikle şunu belirtiyim ki bu sözüm herkese değil. üzerine alınmak isteyen alınabilir.herkes istediği gibi giyenebilme özgüürlüğüne sahip. fakat toplumdaki gözlemlerime dayanarak şunu söyleyebilirim ki bazı kadınlar çıtayı çok üst seviyeye taşıyor. geçen gün kızın teki etek giyerek bulunduğum mekana gelmişti ve allah sizi insandırsın eğildiği zaman cinsel organını gördüm. bu ve bunun gibi nice olayla karşılaştım. elbetteki devamlı özgürlüğü savunan bir insan oldum ama bu özgürlüğün fazlası toplumun ahlakına zarar veriyor ve toplumun ahlakını içten içe parçalıyor. mantıklı düşünelim şimdi böyleyiz bundan 20 30 sene sonra nasıl olacağız.düşünsenize bu sefer de avrupada hayvanlarla ilişkiye girmek popüler diye biz de mi hayvanlarla ilişkiye gireceğiz. bu olmaz demeyin arkadaşlar durum oraya doğru gidiyor. çünkü bu devir de insanlar elindeki ile yetinmeyi geçtim aldatmayı geçtim çünkü bunlar artık çok normal karşılanır oldu. yeni yeni saçma salak şeylere yöneldi. eşcinsellik lgbt biseksüellik. şimdi bunlar hastalık değil diyeniniz olacak. fakat bunlar modern dünyanın kapitalizimzn populeritenin hastalıkları. acaba cinsel kimliğini değiştiren insanlara sordunuz mu? acaba afrikada açlıkla cebelleşen bir çocuk olsaydı cinsiyet değiştirme aklının ucundan bile geçecekmiydi diye. tabi bu çok uç bir örnek ben sadece şunu hatırlarttım. insanlar modaya populariteye kapitalizmin reklamları gibi her şeyden çok cabuk etkileniyor ve bunları hayatına entegre etmeye başlıyor. ama hiç sorgulamıyoruz hiç felsefe yapmıyor gördüğümüz şeylere uyum sağlıyoruz. sizce bütün bunlar ne kadar doğru
    1 -6 ... rebel12
  2. 2.
    Açacağı başlığa sokmak.
    1 -1 ... keyf kahyasi