1. 1.
  kendileri gibi embesil nesiller isteyen cahillerin talebidir. şimdi sorsan bunu dini adına inancı adına söylüyordur ancak bizzat rabbinin emri peygamberinin sünneti olan çocuk yapma hakkı ve iradesi kendisi gibi düşünmeyenlerin elinden alınsın istiyor. cehalet hiç bu kadar büyük olmamıştı şu son 15 senede peydah olan ergenlerde olduğu gibi..
  8 -2 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  kemalistleri kısırlaştırıyoruz kampanyası
  6 ... eratosthenes
 3. 3.
  bağnazlığınızda boğulacaksınız.
  2 ... night wish
 4. 4.
  O zaman sözlükte sadece yazarlar kalır.
  ... haylaz sirin
 5. 5.
  Ensarcıların, küçük kızları bademleyen hocaların açtığı başlık bu kadar olur.

  Tecavüzü meşrulaştıran, kadına şiddeti seven güruhun b*k atmasıdır. Haberleri izlerken bu dincilerin pisliklerini görüyoruz. Abazalıktan geçilmiyorlar.
  2 -1 ... jackcemm
 6. 6.
  15 yıldır ülkeyi yönetip tek bir sorumluluk almayan yüzlerce rezillik ve kandırılmanın başrolünde ki partiye gönül vermiş kardeşlerimin beyanıdır. haklısınız komple siyasal islamı benimsemeyenler olarak ölsek de memleket bi nefes alsa. biz yerli değiliz çünkü yerli olabilmek için tecavüzlerin üstünü örtmemiz, dünyanın rüşvetini yiyip Allah bizimledir dememiz, ülkenin iyi yetişmiş yüzlerce askerini balyoz ergenekon diye içeri atarken alkışlayıp çıkarken alkışlamamız, göt kılı olmamız yalanın riyakarlığın gözüne vurmamız lazım. haklısınız.
  1 ... anarsist panda
 7. 7.
  Te ce vatandaşı bir Kürt olarak desteklediğim kampanya.

  Evet halkımız bu faşistlerin elinden çok çekti.
  -2 ... 25 eylul 2017
 8. 8.
  kemalistleri kısırlaştırıyoruz kampanyası
  5 ... timur cengiz hulagu
 9. 9.
  (bkz: ilk entrysi gözükmeyen başlıklar)

  kemalistleri kısırlaştırıyoruz kampanyası
  3 ... dirilis yarinlara kaldi
 10. 10.
  Fetöcü leri kısırlaştırarak başlayın evvela. Kemalistler kolay. Çoğu evlenemiyor. Evlenenler de tek çocukla idare ediyor. Logaritmik olarak doğal seleksiyonla 30 yıla kalmaz soyları biter.
  ... thomisus